Fikirlerinizi almak istiyorum

Konusu 'CrossFit ve Dayanıklılık Sporları' forumundadır ve LNOR tarafından 21 Ekim 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. LNOR

LNOR Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhabalar, öncelikle forumda yeniyim ve sizin aşağıda yazacaklarımla ilgili fikir ve görüşlerinizi almak en azından kafamda tam net bir şeyin oluşmasında yardımcı olacak.

Yaşım 19 boy 184 cm kilo 86 üniversite öğrencisiyim. Spor hayatım yüzme ile başladı küçükken ardından basketbol masa tenisi ve voleybol olarak devam etti ancak son 3 yıldır spor yapamayışımdan bunun yanı sırada düzensiz beslenme , hareketsizlik , alkol ve sigara gibi faktörlerden dolayı hantal bi insan oldum çıktım ayrıca jinekomastiye sahibim. Normal nabız seviyem (oturur vaziyette) 110-140 arası eğer doktorda bi problem çıkmazsada crossfite başlamayı düşünüyorum.
    (1 haftada 8-10 kilo arası verip alabilen insanlardanım). Crossfit yaparak gerçekten hantal ve sağlıksızlaştırdığım vücudu sağlıklı ve dinç hale getirebilir miyim ? Yağ oranım fazla ve bu yağları vücudumdan uzaklaştırmak istiyorum. (göğüs bölgesi özellikle çünkü en son seçenek olarak operasyonu düşünüyorum jinekomasti yüzünden)
    Şimdilik aklıma gelenler bunlar eksik yazdığım bir şey veya sizin bana benle ilgili sormak istediğiniz birşey olursa lütfen yazın. Olabildiğince okuyacağım ve cevaplayacağım yorumlarınızı şimdiden çok teşekkürler

Sayfayı Paylaş