fikirlerinize ihtiyacım var yardımcı olur musunuz

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve karula tarafından 15 Haziran 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. karula

karula Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar ben yaklaşık 3 4 aydır body yapıyorum ama düzenli yapamıyorum bazen abartıyorum bazen gitmiyorum evdede yapıyorum arada ama düzenli gitsemde bir gelişme olmuyor pek bende birde beslenmeme cidden çok dikkat ediyorum gerekirse supplementte alırım başka ilaçlarda ayrıca bazen spor salonunda gerçekten çok yoruluyorum kaslarım artık kaldıramıyacak hale geliyor tamamlayamıyorum ben bu işe gönül vermiş sabretmiş ve istediği vücuda kavuşmuş arkadaşlarımdan yardım istiyorum bu arada yaşım 22 kilo 73 ha birde başladığımda 79 78 kiloydum sadece kilo verdim yani oda beslenmeme dikkat etmekten sanırım bir de ankarada ücret karşılığında koçluk yapacak arkadaşlar varsa sevinirim lütfen yardım edin şimdiden teşekkürler

2. Feanor08

Feanor08 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    28
    Merhaba bende başlayalı sanırım 5,5-6 ay oldu. Çok bir gelişme gösterdiğimi söyleyemem bilgim yettiğince sadece "bazen çok yoruluyorum,kaslarım artık kaldıramayacak duruma geliyor" olayı hakkında yardımcı olmaya çalışayım. Bence bunu 2 sebebi olabilir. 1.si; düzenli gitmiyorum demişsiniz. Bundan dolayı vücut alışamadığı için fazla geliyor olabilir. 2.si; yine düzenli gitmediğinizde dolayı bilinçaltınızda doğal olarak örneğin "1 haftadır gitmedim bari bugün tam hakkını vereyim." düşüncesiyle istemsiz olarak fazla yükleniyor olabilirsiniz.

Sayfayı Paylaş