fibromiyalji sıkıtı yaratıyor.:(

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve ahgonline tarafından 17 Kasım 2006 başlatılmıştır.

1. ahgonline

ahgonline Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Hocam direkt konuyu aktarayım;
    Uzun zamandır boynumda ağrılar vardı. Bikaç hafta önce doktora gittim. Doku zedelenmesi teşhisi koydu doktor bey. Bi kaç ilaç önerdi. Tedavi ardından tekrarlarsa ağrılar bi parti daha ilaçları kullanmamı tavsiye etti. Ağrılar tekrarlayınca yine doktora giddim. Başka bir doktora muayene oldum ve fıtık olma ihtimalinden dolayı mr istedi.
    Forumda fibromiyalji başlığındaki bulguların nerdeyse hepsi bende mevcut. Fazladan, barfiks çektikden sonra sol boynumda çekme oluyor. Omzumu idiremiyorum oldukca acı veriyor. 1-2 dakka içinde eski durumuna dönüyor. Let pulldown da da benzer bi durum oluyor sol omzuma.
    Kararsız kaldım ilaçları alsammı yoksa mr ı çektirsemmi die. Okuldan kafamı kaşımaya vaktim yok birazda ondan dolayı çekiniyorum mr işinden.
    Şunu şunu yap die yol gösteren olursa çok sevinirim.. :)

2. doctor

doctor Özel Üye

Beğenileri:
    157
    Ödül Puanları:
    53
    mr çektir ve yapısal bir sorun olup olmadığını gör sonuca göre doktorun sana uygun önerilerde bulunacaktır.tatmin olmazsan yine yaz cevap vermeye çalışacağım

3. ahgonline

ahgonline Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Saolun hocam mr işini haftaya halletmeye çalışacağım.

Sayfayı Paylaş