feyzli abilere bi kaç sorum var :)

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve whiteindark tarafından 12 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. whiteindark

whiteindark Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    S.a 3 aydir bu sporu yapiyorum yeni sayilirim 3 ayda toplamda 5 kilo aldim boyum 170 58 kilodan 63 kiloya çiktim omuzlar 104 den 116 gögus 91 den 102 kol 27 den 33 e çikti kanat manat var yani baya göbek yok karini söylemiyim hiç baklava da yok henüz ama 8 pack cikicak çikarsa alttan belli hafif hafif
    simdi sorularimi siraliyim birincisi sizce kaç kilo olunca durmaliyim 65 di başlarken hedefim geldim sayilir buna
    ikincisi omuz gögüs kanat aldi başini gitti daha çalişmalimiyim bu boya biraz kücük kaldi sanki kafam durmalimiyim
    bi başka sorumda kollarim 33 kücük buluyorum omuz gögüs gibi büyümüyolar sadece ön kol arka kol karin bacak mi çalişayim artik
    yani kisacasi omuz gögüs az büyüsün kol çok büyüsün istiyom öyle bi dünya varmi abiler :)

2. legenDary

legenDary Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Antalya
    yok

-RevoLt- bunu beğendi.
  3. fitmateclub

fitmateclub Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    8
    Vucut kitle endeksi yaz ideal kilonu bul. 2- 3 ayda kollar 50 cm olaydı herkes rambo gibi gezerdi. Başarılar...

Sent from my Windows Phone 8S by HTC using Tapatalk

4. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Bu tamamen yağ oranın ve kişisel tercihine bağlı, kimse bilemez.
    Fotoğraf atarsan alıp gitmiş göğüs ve omuzları görebiliriz ama muhtemelen sadece ayna karşısında yanlış değerlendiriyorsundur. 170 boy,63 kiloda alıp gitmiş bir omuz, göğüs, sırt düşünemiyorum, giderse de gitsin zaten. Bu saydıkların vücudu gösteren şeyler ve genetik yapının sonuna kadar gitmiş olsan bile kötü gözükemezler.
    Kolun büyümesi için kilo alman lazım ama bu kiloyu sadece kola değil, göğüs, omuz vs.. her yere alacaksın. Kolda kas yapımı sinyalini uyarıp başka yerde uyarmazsan yağlı göğüs ve iri kollara, sonra göğsünü adam etmek için geçecek aylara, yıllara merhaba diyebilirsin :)

Her yeri mümkün olduğunca sert çalış. Kendi görüntün seni yanıltıyor, 3 ayda ve 170 boy 63 kiloda hiçbir yerin alıp başını gitmiş olamaz. Çok çalışıp çok yemeye devam et.

5. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.
    Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş