1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

feritferitxd // yaş 21// kilo 90-185 // Yorum bekliyorum

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve feritferitxd tarafından 21 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. feritferitxd

feritferitxd Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    28
    Merhaba sayın bodyforum üyeleri, 1 aydır body yapmaktayım.Bundan öncesinde çok bilinçsiz beslenmekteydim haftada 5-6 burger en büyük boy menü her bir menüyle 8 9 sos. Haftada 3-4 büyük boy dominos.Öğlenleri okulda 2 tepsi yemek yerdim ama kilom 90 'da sabit kalırdı fakat body'e başladıktan sonra beslenmemi düzelttim yağlı yemiyorum spora gitmeden patates salatamı yapıyorum gün içinde sadece ızgara balık ve tavuk yiyorum fakat birşey değişmedi. Şimdide kilo veremiyorum,hala 90'da sabitim.Amacım 45 cm kollu iri bir vücut değil parçalı fit bir vücut. Şuan 90 kiloyum ve yağ oranım %15-16 .En büyük sıkıntım popo.Erkek olduğum için biraz daha sorun yaratıyor fotolardanda göreceğiniz gibi.Özellikle kalça eritmek için yapabileceğim birşey varmı? Amacım yağ oranımı %9 %10 'a çekmek günlük 1200-1300 kalorilik low carb diyetine girmek istiyorum.Sizce nasıl bir yol izlemeliyim?

Ekli Dosyalar:

2. Kriyus

Kriyus Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Ankara
    low carb demek benim bildiğim kadarıyla karbonhitratı acayip düşük almak değil forumda çok diyet görüyorum 1200 1500 1700 kalorili yani yanlış bu bi kişi 70 kiloysa günlük protein ihtiyacı 140 gr yag ihtiyacıda 55 gr diyelim karbonhitratta 300 gr desek senin karobnhitratı 200 gr indirip diğerlerini aynı tutman lazımki saglıklı kilo veresin ayrıca bi anda vucuduunu 1200 1500 kaloriye alıştırırsan bı noktadan sonra kilo vermen durur vücut buna alısacagı ıcın o zaman napıcaksın 500 kalorimi alıcaksın günde biraz daha okumanı tavsiye ediyorum sen simdi bı günlük kalori alımını hesapla atıyorum 3000 se sen karbonhiratı bıraz daha azaltıp bunu 2700 e cek bı hafta sonra 2400 e cek bakdın kılo vermen devam edıyo sabıt kal o kaloride bakdın yavasladı yıne 2100 e cek boyle boyle daha saglıklı kılo vereıblırsınız dıger turlu sıkıntılar cıkıcakdır ayrıca kardiyo yap kesinlikle hit kardiyo yap özellikle mesela 2 dk yürü 1 dk koş bunu 6 veya 7 kere yap kardiyo zamanlarında.

3. feritferitxd

feritferitxd Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    28

Şuan günde 500 gram tavuk-balık yiyorum.Kahvaltıda 3 yumurta (1 i beyaz) ve yulaf ,Ant öncesi 1 tabak kepekli makarna yiyorum aralarda brokoli vs yiyorum.Yağ ise günde 2 yemek kaşığı brokolinin içine vs koyarak yiyorum yeterli değilmi? Haftada 5 gün antreman yapıyorum ant sonralarında 25 dakika kadar hit kardio yapıyorum. Bugün off günümdü kardio için gittim 1 saat 10 dakika hitt kardio yaptım 800 kalori yaktım.

4. calimocho

calimocho Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    28
    1saat 10 dakika hiit kardiyo iyi kas yakmışın

Sayfayı Paylaş