Fazla yağlanma sorunu!..

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve romeri tarafından 6 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. romeri

romeri Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar;

Konuya nasıl gireceğimi biledim, en iyisi baştan alayım. Bundan 1.5 sene önce 5-6 ay gibi vücut geliştirme geçmişim var, hayatım boyunca deniz kıyısında yaşadığım için yüzmenin de bişeyler kattığını düşünüyorum, yani kısacası düzgün bi fiziğim var, vardı. :)

Şimdi gelelim soruna...

Üniversiteye hazırlandığım için 1 senedir doğru düzgün dışarı çıkmıyordum, ders çalışırken de kendimi kaptırıp, çılgın gibi abur-cubur cips-kola tarzı şeyler yiyip içiyordum.Sonunda üniversite derdi tasası bitti, eğer Allah nasip ederse üniversiteye başlıycam.. Fakat kafayı kaldırıp kendime baktığımda 1 senenin benim için hiç iyi geçmediğini görüyorum..

Önceleri 1.75 boy 70 kilom vardı..Fiziğim gayet düzgündü ama maalesef 1 sene sonunda 64 kiloya düşmüşüm. Düzgün fiziğim gitmiş, yağlı ve kas kütlesi kaybolmuş bi herif ortaya çıktı.Hatta bi aralar jinekomastiden bile şüphelenmiştim neyse ki değilmiş.. Durum şu vücut yağ oranım tavan yapmış, kaslarım gitmiş şekilsiz bi vücuda sahibim artık. (ygs-lys sayesinde)

Üniversiteye başlıyacağım için spor salonuna gidemeyebilirim, bu yüzden evde bişeyler yapma peşindeyim en azından yağ oranımı düşürmem lazım çünkü kendimi gerçekten kötü hissetmeye başladım. bu konuda bana yardımcı olabilecek arkadaşlar var mı? Bi' ara koşmayı düşündüm fakat koşmak aslında yağ yakımına yardımcı olmuyormuş ne kadar doğrudur bilmiyorum.. Bu işten anlayan arkadaşlardan ufak bi beslenme ve spor konusunda taktik alırsam çok sevineceğim. iyi forumlar.

2. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
  3. romeri

romeri Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Beslenme konusunda ki yardım için teşekkürler, antreman konusunda da yardımcı olursanız sevinirim, koşayım mı yürüyüş mü yapayım dersiniz?

4. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Ben yüzme yapmanı öneririm :) hazır deniz kenarındasın :)

5. romeri

romeri Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    maalesef eski oturduğumuz yerden taşındık, aslında halen denize yakın sayılırız ama otobüse binip yüzüp geri dönmek büyük sıkıntı olur. :) aklımda koşu vardı, biraz araştırdıktan sonra koşunun yararından çok zararı olduğunu öğrendim, bisiklet alıpta bisiklete mi binsem acep? hyper_

6. seylemun

seylemun Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    1dk. koşunun zararı mı varmış anlamadım ben ?

7. MustafaKo

MustafaKo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    koşu zararlıdırr. tempolu yürüyün derim..

8. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.
    Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyuru gereği günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmamakta ve içeriğine bakılmaksızın kilitlenmektedir. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-25)

Lütfen başlık açarken en doğru bölüme açmaya özen gösteriniz ve 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş