fazla verilen kilolar kas kaybına neden olur mu?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve ömercik tarafından 29 Eylül 2006 başlatılmıştır.

1. ömercik

ömercik Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    öncelikle herkese selamlar.benim 30 kg.kadar fazlalığım var bu kilolardan kurtulurken kaslarda erime azalma vb.şeyler meydana gelir mi?kilo verirken aynı anda çalışmayı bırakmıycam ama tam gaz devam.bi de kas yıkımı 6-8 haftada başlar denilmiş.doğal vücut yapanlar için de geçerli midir bu çalışmayınca kasların azalması.şimdiden teşekkürler cevaplar için.saygılar

2. FLEX-POINT

FLEX-POINT Özel Üye

Beğenileri:
    682
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    FITNESS ANTRENÖRÜ
    Yer:
    kırklareli\lüleburgaz
    iyi hazırlanan bir antreman programında bu gibi bir sorunla karşılaşmazsın. eğer gereğinden fazla çalışırsan yağ yakımın daha zor gerçekleşir. yeni başlıyorsan foruma bir göz at. yeni başlayanlar için hazırlanmış çok iyi antreman programları var. senin yapacağın ağırlık antremanı ve kardio egzersizi birlikte kombine etmen. ve tabi beslenmeyi unutmamak... 30 kilo fazlalık çok gibi görünsede kendini bu kiloları vermek için mecbur hissetme. antremanını yap, beslenmene dikkat et, aceleci davranma. düzenli uygularsan kas kaybın olmaz , yağlara veda edersin.

3. ömercik

ömercik Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkür

cevap için teşekkür ederim.3 yıldır body yapıyorum zaten doğal olarak kolları çok iyi şekile soktum.boy 1.92 kilo 115.fazlalık 30 kilo demiştim ama 15 kilo falan versemde yine vücut çok iyi hale gelir.hafif göbekten yağ yakmam gerekiyo.aynı zamanda çalışmaya da devam edince kas kütlesinden kaybım azami seviyede olur herhalde.yoksa şikayetçi değilim kilolardan.tavsiyelerinize uymaya çalışıcam tekrar teşekkür ederim.

Sayfayı Paylaş