fazla kilolar için çalışma&beslenme programı

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve samy tarafından 5 Ocak 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. samy

samy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Herkese merhaba eskiden 1yıl kadar kickboksla uğraştım öncesinde yine altarnatif sporlarla ugrastım.Fakat son 2yıla yakındır saldım kendimi gitti.3ayda 10-15kilo arasında aldım tabiki bu kilonun asıl değeri alkol ve gece yemekleri özelliklede alkol.pskoloji falan kalmadı en iyisimi dedim bb yapayım kendime geleyim geçmişi sileyim.

ilk defa yapmıycam bb fakat artık daha bilinçli yapmaya karar verdim o yüzden bu konuyu açtım.forumu youtubeden videoları vs tonla şey okudum ama nasıl bir diyet nasıl bir çalışma sistemi içine girmeliyim bu konuda üstadlardan yardım almak istiyorum.P90x konusunu araştırdım biraz fena gelmedi ama indirme linklerini falan bulamadım.
    boyum 174
    kilo 87
    göbek :) çok rahat 20 kilo vermem gerekıyor sanırsam tavsiyelerinizi beklıyorum teşekkürler.

2. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    sayın samy kilo vermenin en iyi yolu kardio yapmaktan başlar ve beslenmemizide düzene sokmalıyız

öyle bir diyet yapınki bunu hayatınız boyunca uyabilesiniz o yüzden dergi makalelerde yazılanları zayıflayana kadar yapıp sonra tekrar eski beslenmeye dönersek tekrar kilo alırız

daha fazla protein ağırlıklı beslenmeliyiz daha az aburcubur pasta börek tüketmeliyiz

karbonhidrat tüketirken kompleks karbonhıdratlara ağırlık vermeliyiz

üstüende spor yaparsak kilo veririz kilo verkende hızlı vermek adına bedenimizi hırpalamamalıyız.

Yağ yakmak için yüksek kalp atış hızında, yavaş tempoda ve sürekli olarak yapılan egzersize kardiyovasküler ya da kısaltılmış olarak kardiyo denir. 30 dakika boyunca durmaksızın yapılan koşu, bisiklet, yüzme ve kürek en popüler kardiyo egzersizlerdir.
    alıntı.

https://www.bodyforumtr.com/vbforum/en-ok-sorulan-sorular-ve-t11375.html
    yukarıdaki linkte spor hakkında merak ettiğiniz birçok sorunun cevabı var.

karbonhıdrat hakkında bilgi için bu linkteki yazıları okuyabılırsınız.
    http://www.sportmeniz.biz/archive.asp?kid=37

samy bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş