Fazla Kilodan Kurtulup Kas-Yağ Dengesini Sağlamak İçin İzlenecek Program Niteliği

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve gokoemmi tarafından 19 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. gokoemmi

gokoemmi Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    1.85 boyunda 79 kilodayım 2 ay fitness yaptım ancak istediğim yağ oranı bir türlü yakalayamadım şimdi ise vg ye başlamak istiyorum ancak bu halimle başlamak uygun mudur tam emin olamıyorum.Hem kilo verip aynı zamanda kas yapmak konusunda forumda arama yaptım ama tam tatmin olmuş değilim.Başladığımda ilk olarak kardiyoya mı yüklenmeliyim yoksa önce bir bulk dönemi geçirip daha sonra kardiyo ile yağ yakımı mı yapmalıyım ? Teşekkür ederim :)

2. cayman

cayman Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    yağ oranını bilmiyorum ancak 1.85 boy ve 79 kilo ile çok fazla oldugunu düşünmüyorum, bence kesinlinkle diger ağırlıga basla. Beslenmenide düzene sok zamanla vucut şekle giricektir merak etme. Ben çok büyük kalori açıkları yapmadıgın sürece yeni başlayan biri olarak hem yağ yakıp hemde kas kazanabilirsin.

gokoemmi bunu beğendi.
  3. gokoemmi

gokoemmi Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkürler bende günde 300-400 kalori açığı vererek protein ve karbonhidrat alımına da dikkat ederek yağ yakmaya çalışacağım sanırım doğrusu da bu aynı zamanda kas gelişimi içinde elimden geleni salonda yapıcaz nasıl olsa.

4. ParZ

ParZ Üye

Beğenileri:
    869
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yağ oranın fazla değil, kış da geldi sayılır zaten bulka gir. Mart-nisan ayı gibi definisyon ve parçalama yaparsın. Bulkda fazla yağlanmamaya dikkat et, besinlerini iyi seç temiz bir bulk dönemi geçir.

Sayfayı Paylaş