1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Fazla Kilo Yardım edin

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve ardarda98 tarafından 20 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. ardarda98

ardarda98 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlarım büyüklerim :)
    Ben 1.73 boyundayım 86 kiloyum 15 yaşındayım.
    Fazla kiloluyum ve forumda yeniyim burdaki insanları gördükçe
    hırslanıyorum.Kilo vermek istiyorum ve göğüslerim büyük çok rahatsız ediyor.
    Kilo vermem için yağları yakmam için ne önerirsiniz.

Bu gün diyet için gittim.3 tüp kan aldılar bir problem varmı diye baktılar.
    Şeker,Böbrek,Hormon Bozukluğu,Böbrekler
    Ve sonucu aldım hiç bi sorun yok.1 hafta sonra 27 HAZİRANDA tekrar gideceğim
    sanırım diyet listesini vericek.

Kilo vermek için ne yapmalıyım göğüslerimi nasıl eritebilirim lütfen yardımcı olun kafa_

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 18:50 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 18:31 ----------

yardım etcek yokmu evde yapabilceğim egzersizler için yardım edin

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 18:52 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 18:50 ----------

yardım edebilcek yokmu evde yapabilceğim egzersizleri söylermisiniz lütfen.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 19:32 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 18:52 ----------

hiçmi insan yok yardım etcek

2. carmelo114

carmelo114 Üye

Beğenileri:
    269
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bornova/İzmir
    Önce bir sakin ol arkadaşım elbette yardımcı olucaz bak bu forumda çok az kişinin yaptığını yapıp bir diyetisyene başvurmuşsun tahlil yaptırmıssın ki bu gerçekten en doğrusu.Diyetisyeninin sana vericeği listeye uy ve bunu sporla birleştir tavsiyem bir spor salonuna başlaman yok spora gitmiycem dersen şu yolları izle
    Öncelikle boyuna göre kilon çok fazla koşu dizlerine ve tendonlarına zarar verir belli bir formu yakalayana kadar sabah serin saatlerde ve akşam yemeğinden sonra yürüyüş yapabilirsin 45 dk kadar ve ileri zamanlarda bunu koşuya çevirirsin.
    İmkanın varsa yüzme ve bisikletten faydalan göğüslerin için ise sabrediceksin zayıfladıkça vücudunla orantılı bir sekilde onlarda küçülecek
    Diyet+spor+süreklilik !

3. ineedpower

ineedpower Üye

Beğenileri:
    395
    Ödül Puanları:
    73
    kardeşim bu iş fiziksel değil psikolojiktir herşey beyinde biter sabırlı ol,azimle devam et - cardio yap ve karbonhidratlardan uzak dur şekerli şeylerden uzak dur öğünleri 3'ten fazla az az yemeye dikkat et zamanla görürsün zaten bende 177 boy 82 kgydim zamanla 74te düştüm hala 74teyim artık daha fazla zayıflamak istemiyorum çünkü insan zayıfladıkça gücü kuvveti kesiliyor.kas kütlesi kazanmaya bak

4. ardarda98

ardarda98 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yorumlarınız için teşekkür ederim. 70-75 kilo arası olsam sizce uygunmu ?

5. carmelo114

carmelo114 Üye

Beğenileri:
    269
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bornova/İzmir
    Arkadaşım sen önce bir zayıfla tartıda 75 kiloyu gör sonra sen karar ver ve kendine şunu söyle tardıda kaç kilo olduğum önemli değil aynada nasıl göründüğüm önemli.

6. berhava12

berhava12 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    dostum benim kendi düşüncem sade kardiyo +diyet bi ise yaramaz özelliklede senin için .Tamam kilo verirsin fakat sarkmaları görünce eski halini tercih edersin
    eğer o göğüslerden kurtulmak istiosan kardio+diyet e sıkılaştırma antrenman larını ekliceksin böylece sarkmayı en aza indirerek güzel bi görünüme sahip olucaksın. Sabret kardesm basarcagına inan en kısa zamanda gözle görünür bi değişiklik olucaktır .

7. ardarda98

ardarda98 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sarkmaları nasıl önleyebilirim ?

Sayfayı Paylaş