Fazla kilo, Kötü görüntü

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve eneessari tarafından 12 Mart 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. eneessari

eneessari Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    İyi günler öncelikle herkese arkadaşlar;

18 yaşındayım 1.95 boyum var ve 110 kiloyum. Kilo vermek istiyorum, daha önce denedim başarılı da oldum ama gerisin geriye hepsini ve fazlasını aldım. Günde üç öğün kornfileks diye geçen sütle karıştırdığımız ürenlerden yiyordum sadece ve sürekli yürüyüş yapıyordum, tam 40 günde 14,3 kilo vermiştim ve daha sonra iki gün arka arkaya bozunca tamamen unutup birden kiloları geri aldım. Tekrardan bu işe kalkışmak istiyorum çünkü insan aynaya bakınca fazla kilolarıyla cidden kötü hissediyor, heleki yazın sahil o kadar doluyken sarkık göbek ve göğüsle o denizden çıkmak... cidden insanın kendine olan bütün özgüvenini bitiriyor. Sizden istediğim nasıl bir yol izlemem konusunda yardımcı olmanız. Yani bilir arkadaşlar, abilerim nasıl bir beslenme ve spor programı uygulamam gerektiği hakkında bilgi verebilir mi? Spor salonuna şuan gitmek istemiyorum, sebebi evime yakın tek spor salonu var ve orası da gidilir gibi değil. 1 hoca var ve cidden gelenlere sadece sen onu sen bunu yap diyip bütün gün kızların yanından ayrılmıyor. Hızlı ve sağlıklı kilo ve yağ kaybı istiyorum, en azından yaza kadar aynaya baktığımda biraz daha mutlu olayım. Low- carb diyetine baktım ama benim için doğru olan bu mu bilemedim. Yeşil elma diyetine baktım, ama o da sağlıksız ve kuvvetten düşürücü gibi bir diyet geldi. Şimdiden yardımcı olabilecek herkese teşekkür ederim.

Sayfayı Paylaş