Fazla dinlendirme

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve bOdYkiNg tarafından 20 Ekim 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. bOdYkiNg

bOdYkiNg Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    ankara
    Merhaba uzun zamandır evde kendim çalışıyorum kollarım soğuk 32 cm. Şimdi alman hacim programına başladım güzel bir program faydasını görüyorum.

Programım şöyle;

Cuma biceps, Pazar triceps, Salı göğüs şeklinde diğer günler dinlenme veriyorum ama sanırım biraz fazla dinlendiriyorum.

bunu çarşamba triceps, perşembe göğüs, cuma biceps, cumartesi dinlenme, pazar triceps, pazartesi göğüs, salı biceps

şeklinde süreklilik halinde çalıştırmamın bir zararı olur mu? yada her bicepsten sonra 1 gün dinlenerek her hafta bir gün programı kaydırarak çalışmayı düşünüyorum. Sizin bu konudaki görüşleriniz neler?

2. canadianfb

canadianfb Üye

Beğenileri:
    80
    Ödül Puanları:
    0
    omuz,sırt ve bacağı göremedim programınızda.sadece göğüs ve kol çalışmak pek doğru değil kanımca

3. HeavyDuty

HeavyDuty Yeni Üye

Beğenileri:
    221
    Ödül Puanları:
    0
    alman hacim programı çalıştığınızdan eminmisiniz ?:/

4. ozleyis

ozleyis Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    0
    Baştan sonuna kadar herşey yanlış. Bütün vücudun %30 unu çalıştırıyorsun sadece 3 bölge. Flexor ün evde çalışma programlarını oku ve onları uygulamaya başla.

5. bOdYkiNg

bOdYkiNg Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    ankara
    diğer bölgelere gerek duymuyorum sorum hangi yeri çalışacağım değil dinlendirme süreciyle alakalı.

6. HeavyDuty

HeavyDuty Yeni Üye

Beğenileri:
    221
    Ödül Puanları:
    0
    Buradaki öneriler sağlığınız için. Sadece göğüs kol hacimlendirmeye çalışarak kendinize zarar verirsiniz. Taktir sizin kolay gelsin.

7. skilful

skilful Yeni Üye

Beğenileri:
    159
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    arkadaşım öyle kafana göre şunu çıkartıyım şunu çalışıyım şunu çalışmıyım gibi şeyler olmaz naptığını hiç anlamadım zaten sen en iyisi bu siteden evde çalışma programına bak ve çalış en sağlıklısı senın için.

Sayfayı Paylaş