Fazla creatin bas agrısı yaparmı ?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Crusadertr tarafından 19 Nisan 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 13 üye.
  1. TheSingleWolf

TheSingleWolf Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Adana
    böbrek yetmezliği de değil.çok kum ve taş düşürdüm.kan tahlilinde o oranlarda çok çıkmıştı neyse şu ana kadar iyi gidiyor kontroller.

Ge-Force bunu beğendi.
  2. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Öncelikle geçmiş olsun. Dışarıdan creatin almadığını söylediğine göre açıkcası bu forumda kimse sana vucutunda creatin oranını şunla düşürürsün diyemez. Eğer dışarıdan creatin takviyesi yapıp bu durumda olsaydın kullanımı kes derlerdi. Böbrek yetmezliği değil diyorsun ama yine de bir doktoruna danış. Yani doktorun burada ki yorumlardan daha yardımcı olacağı kesin. Bunun dışında günlük su tüketimine dikkat et.

3. pashacan

pashacan Üye

Beğenileri:
    352
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    istanbul - bakırköy
    ehehe yeah :)

öncelikle saol zahmet edip bildilendirdiğin için ve tavsiyeler için
    hatta creatine + nox + hmb planlıyorum şu aralar ama net karar veremedim

zaten bende at gibi antreman yapıyorum :D

artı bunların yanında amino ve protein eklesem tümünün kullanımını tam randımanlı neler yaparım ve acıkcası nox ve hmb kullanımında pek bilgim yok kullanırken yanısıra tesir artırmak açısından alınması ve yapılması gereken seyler nelerdir onları merak ediyorum :)

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 10:32 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 10:29 ----------

lavaboya cok mu cıkıyosun az mı cıkıyosun belirti olarak onu merak ettim?

creatine aldığımdan beri gece uykum 3-4 defa bölünüyor lavaboya tasınıyorum
    sanki her ictiğim bardak su dısarı atıyo kendisini adeta.

sana bi sormak istedim

4. aliiii

aliiii Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar, antremandan 1 saat önce 1 çay kaşığı ve antremandan hemen sonra bi çay kaşığı kreatini ,,dün ilk defa protein tozunuda kendi kaşığı ile aynı şekilde kulandım( anteramndan 1 saat önce ve hemen sonra) ,böbreklerim inanılmaz ağrıdı bütün gece şimdide hafif devam ediyor acaba ,creatin mi dokundu,sizce sorun nedir?normal bi ağrı değildi kesinlikler?

5. dennyd

dennyd Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    28
    Aynı dert

Foruma ilk mesajım :) yaş 36 boy 176 kilo 74 3 aydır bu sporu yapıyorum. Sadece ağırlık kaldırıp indirmekten ibaret olmadığını yeni yeni anlamaya başladım ve suplement takviyesi almaya karar verdim.

Multivitamin
    Balık yağı omega 3-6-9
    Whey Protein
    Casein Protein
    Glutamin
    Creaitin
    BCAA

bunları aldım 2 gün önce geldi. Fakat beni resmen hasta etti. hangisi olduğunuda internetten aramayla buldum bu sitede. Kalp atışlarım ve baş ağrısı fena. hangisinden kaynaklandığını anlamadım ama sanırım creatinmiş. 5 er grmdan 20 gr lık yükleme yapmam gerekti sölendi ama sanırım bu fazla.. 3-4 litre su çiyorum zorlayarak. sürekli tuvalet. Ama creatinin verdiği performanstanda memnun kaldım. Creatin Yüklemesi yapmak şartmı ? benim sormak istediğim

6. Ahmt9

Ahmt9 Üye

Beğenileri:
    73
    Ödül Puanları:
    28
    lanet şey bendede yapıyor :)

Animal Pump , C4 kombine ettigimde :)

vucut artık nasıl bişeyse vurmuyor arkadaş vurmuyor :) sadece toparlanma saglıyor ant sırasında :)

Bunyeyede bağlı bence bazılarında 20 gr bişey yapmazken bazılarında 5 gr kotu etkiliyor bende deneme yanılma yolu en guzeli baktın olmuyor zorlamanın alemi yok :)

7. maietnigri

maietnigri Üye

Beğenileri:
    109
    Ödül Puanları:
    53
    Gunluk bes gram (1 tatli kasigi) dan fazla alirsam ben de bas agrisi yapiyor. Bes gr aldigim takdirde sikinti olmuyor. Hele ki o gun su dengesini kacirip olmasi gerektiginden az su ictiysem, agri katlaniyor. Tabii her bunyede ayni etkiyi gosterecegi anlamina gelmez.

8. bycaner

bycaner Üye

Beğenileri:
    141
    Ödül Puanları:
    53
    arkadaşlar babam otelden kreatin getirdi bi sporcu bırakmış hiç açılmamışdı beast marka creatine complex yazıyor ben simdi günlük 5 gr içicem fakat spordan yarım saat once idealmidir

Sayfayı Paylaş