Fatburner Ama Hangisi?

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Cimbomlu18 tarafından 16 Şubat 2005 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    peki eyeseeyou merak ettigim bir şey var karbonhidratı biraz azaltıp protein i artırsam nasıl olur?birde merak ettigim bu yag yakıcı dan gelen enerji, aldıgımız bileşik karb lardan gelen enerjinin yerini tutar mı?

2. EyeSeeYou

EyeSeeYou Özel Üye

Beğenileri:
    242
    Ödül Puanları:
    0
    zaten diet ilerledikçe, kg verimi yavaşlama ya da durma noktasına geldiğinde yapılması gereken karbları biraz daha azaltıp proteini biraz arttırmaktır...eğer kg vermende bu dediklerimi yaşıyorsan uygulayabilirsin....yağ yakıcıdan enerji gelmez, dolayısıyla herhangi bir besin ile kıyaslama yapmamalı çünkü yerini tutmaz...yağ yakıcıların temelde yapmaya çalıştığı metabolizma hızını arttırmaktır...yani, bazal metabolizmanın daha fazla enerji harcaması...

3. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    eyeseeyou acaba yatmadan yarım saat veya bir saat önce light süt veya light yogurt yesem nasıl olur uykusuzluk için.merak ettigim içindeki karbonhitratlardan dolayı süt ve yogurt yag yakmayı yavaşlatırlar mı bir de gh olumsuz etkilerler mi? :oops:

4. EyeSeeYou

EyeSeeYou Özel Üye

Beğenileri:
    242
    Ödül Puanları:
    0
    yatmadan evvel ılık süt içmenin uyumaya yardımcı olduğu ileri sürülüyor evet (yoğurdu hiç duymadım,belki o da etkilidir) ancak özellikle yağ eritme döneminde yatmadan evvel karb alımı uygun değil...büyüme hormonu salgılanmasına da negatif etkisi olabiliyor evet...bunların yerine ılık duş, kitap okuma vs gibi yollar denenebilir...yağ yakıcının 2.dozunu biraz daha erkene almak öncelikli yol bence....yani öğleden sonra 3-3,5 civarına...

5. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    valla eyeseeyou dun 8.30 de kalktim antremana gittim,sonra is e gittim aksam 11 de isten geldim.yumurta falan yedim sonra 1 de yattim,inan saat 5 e kadar yatakta dondum,bugunde 10 da kalktim.ayrica dun ikinci dozu saat 2 de almistim.bir kac gun 2 ci dozu almamayi dusunuyorum.sadece sabah kahvalti oncesi alicam,bakalim neden bu mu?

6. EyeSeeYou

EyeSeeYou Özel Üye

Beğenileri:
    242
    Ödül Puanları:
    0
    o halde bir dene...eğer neden o ise uyursun, yok değilse,overtraining olma ihtimalin de olabilir...

7. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    zannetmiyorum overtraining oldugumu hafta da 3 veya 4 gun antreaman yapiyorum ve epey de enerjik bir haldeyim ayrica cardio da yapmiyorum,beslenme dersen kilom 84.5 ve gunde 200 gr protein antreman gunleride 230 gr civari aliyorum,sabahlari da karbonhidrat olarak bir kase sutle yulaf ve 1 dilim kepek ekmekle bir kasik bal aliyorum.konuyu biraz saptirdim galiba :oops:

8. OVERCOME

OVERCOME Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Engineer
    Yer:
    Adana
    Ben hydroxycut kullandım hem hardcore hem normal .. Hardcore olanını tavsiye ederim .. Birde suan da Xenadrine Hardcore var onuda tavsiye ederim ..

9. soldiereye

soldiereye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    önce yağı at

deli 333 kardesim yağ yakma demissin ben bu spora baslamadan baya yağlıydım ve fazla bilgim yoktu hiç bi müsluman evladı yağları yak ole basla demedi 4 kez 8 e abandık bench_Oheyyule gibi oldum şimdi onun acısını cekiyorum kas kutlesi cok iyi ama bulk oldum acayip şimdi kas kaybı olmadan yağları atmak için yırtınıyorum:((

10. soldiereye

soldiereye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    universal animal cut kullanıyorum memnunun baya onu deniyebilirsin istersen

11. Mestano

Mestano Yeni Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    ya body ile birlikte beslenemye dikkat edilince çok rahat kilo verilio ama illa yağ ykaıcı kullanlcksa weider carnitin yada twinlab fat burner tavsiye ederim

12. soldiereye

soldiereye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    ben weider carnitin tablet kullandım bes para etmez kesinlikle tavsiye etmem bir tableti 300mg gunde 3 tane kullanıcsn ole yazıyor zaten ama likit olanı bilemem fakat oda cok pahalı

13. Mestano

Mestano Yeni Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    likitten bahsediorum bende..ama bende fiyat düşünülnce alma derim..çnkü 1500mg carntin kaldıracak kadar ağır antreman yapıosan onu alacağına mega-forte al antreman performansın çok artacağından ister istemez kilo werirsin..twinlab fatburner ya da definition olabilir..ama definition için kas kütlenin iyi olması lazım...ayrıca twinlab ucuz ve iyidir(bu arada fat burner ın yenisi çıkmış daha üst seviye o çok daha iyi)

Sayfayı Paylaş