Farklılık...

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve HughJackman tarafından 6 Aralık 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. HughJackman

HughJackman Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    Merhaba arkadaşlar.Önceki konularda bahsettiğim gibi BB de 3. ayımı bitirdim yaşım 17 sayılır 1.65 boy ve 58 kilo ağırlıktayım.Gelelim sıkıntıma önceleri pek takmıyordum bu konuyu kafama ama sonraları iyice gözüme batmaya başladı.Bildiğimiz gibi sağ ve sol bicepsler arasında fark olabiliyor.Ama benim kanatlarımdada aynı can sıkıcı durum var sağ kanadım sol kanadıma göre bariz gelişmiş duruyor sol tarafı sıkmaya çalısıyorum sıkmayı bilmediğimdenmidir nedir kanat iyice geriye kacıyor bu sefer sol trapez havaya fırlıyor:mad: Bu çok salakça bir durum ve canımı cok sıkıyor.Yorumlarınızı bekliyorum acil...Şimdiden teşekkürler...

Admin1 bunu beğendi.
  2. HughJackman

HughJackman Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    Pull down hareketini zaten 40 kiloda yapıyorum enseye çekiş ve geniş tutuş.Yani sen bunun böyle şeylere sebep olabileceğini söylüyorsun.Dediklerini uygulamaya çalışcam enseye değilde üst göğüse çekcem.Peki bu enseye ve göğüse çekişin farkı nedir ikiside aynı yere vurmazmı?

Admin1 bunu beğendi.
  3. HughJackman

HughJackman Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    Şunun cevabını alamadım enseye çekiş ve üst göğüse çekiş aynı kas grubunamı hitap eder_?

Admin1 bunu beğendi.
  4. Kaka'22

Kaka'22 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    xxxxx benimde omuzlarda var ya ne kadar gıcık bişey resmen sağ tarafta bi işlev yok bi kasıorum sol taraftan çıkıo kaslar sağda bi problemmi ne varsa artık

Son düzenleyen: Moderatör: 7 Aralık 2010
  5. ErcinTT

ErcinTT Yeni Üye

Beğenileri:
    315
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara/Batıkent

Evet ama göğüse çekiş daha etkili bir yöntem.

6. HughJackman

HughJackman Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    Zaten onun aynısı bende close grip olarak var programımda yapıyorum o hareketi.Başka nasıl düzeltebilirm bu durumu acaba.Geri kalan kanatı tek başına fazlaca çalıştırsam bi etkisi olurmu acaba?

Sayfayı Paylaş