Fakülte ve Yüksekokul

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve darknesssword tarafından 4 Nisan 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. darknesssword

darknesssword Üye

Beğenileri:
    174
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Aydın
    Arkadaşlar bu fakülte ve yüksekokulun ne farkları vardır.?hangisi digerine gore avantajlı?ben 9 eylul fizik tedavi yi kazanmak istiyorum fakat üniversite katologlarına baktım fizik tedavi ve rehabilitasyon yuksekokulu diyor.gecen sene 350 puanla almıs en düşük.girmek için sadece ygs puanı onemli bu arada lys nin etkisi yok.türkiyede de 2 tane devlet universitesinde var galiba.hacettepe ve dokuzeylül..

2. estetik fenomen

estetik fenomen Üye

Beğenileri:
    614
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Bir farkları yok... İkisi de aynı müfredata tabii, ikisi de dört yıllık... İkisinden de mezun olan fizyoterapist olarak işe başlamakta... Fiziki anlamda zor bir meslek olsa da iyi para kazanan mesleklerden... Yönetimsel olarak fakülte ile yüksekokul arasında farklılıklar olur. Kampüs havası ve okul harçlarındaki farklılıklar gibi farklara sahip olabilir. Öğretimde ikisinin de avantajlı yönleri olsa da fakülte daha iyidir de bunlar çok ufak ayrıntılardır. Mezun olduğunda iş biraz okulun adına ve daha sonrası sana bakan bir durum... İÜ'de okuyan bir arkadaşım vardı, hiç okuduğu bölümü okadar seven bir insana da rastlamadım. Kolay bir bölüm olduğu da söylenir. Ayrıca söz konusu bölümde bayan popülasyonunun fazla olmasıyla da mühendisliklerde okuyan arkadaşları kızdırırdı. Hayırlısı...

darknesssword bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş