Facebooktan bedavaya protein tozu gonderdiler! Ne yapmaliyim!

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve syshaa tarafından 11 Haziran 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. syshaa

syshaa Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba arkadaşlar yaklaşık 1 ay önce Hardline nin facebook sayfasına ürünler hakkında sorula soruyordum bana Hardline progainer önerdi fiyatı çok yüksek olduğu için almayacak oldum ve oradaki adama başka bir siteden ürün sordum kesinlikle kullanma bunlar zararlı ürünler dedi sen ailene sor ben sana Hardline prigainer hediye yollayacağım dedi bende sordum izin verdiler facebook sayfasındaki adama sölyedim adres istedi verdim daha sonra evime geldi toz 5000gr yollamış ailem bunu görünce çok korktu böyle bi ürünü bedavaya yollamayacaklarını düşündü ve bana kullanma dedi sorduğum herkesde bedava olduğu için kullanma diyor bilen biri var mı bu marka ne kadar güvenilir yardımcı olursanız sevinirim bu arada yaş 15 boy 1.70 kilo 40 bilgilerinize

2. Blonde

Blonde Üye

Beğenileri:
    754
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    bu yaşta protein tozu gelişmeni engeller. Hardline türk markasıdır tubitak ile birlikte üretiyorlar. Ama sana yollayan adamın kim oldugunu bilmiyoruz merdiven altı da yollamış olabilir adama güveniyorsan kullan

3. syshaa

syshaa Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    ben zaten kilo almak için kullanacağım sizce merdiven altı yollama şansı var mı ? orjinal facobook sayfasındaki adam yolladı merdiven altı yollama şansı var mı?

Sayfayı Paylaş