facebookda body VG acil bakınız

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve efekan tarafından 12 Şubat 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. efekan

efekan Üye

Beğenileri:
    975
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    KARABÜK
    arkadaşlar bugün facebooktaki VG sayfalarını bir araştırayım dedim . bodyforumtr nin sayfası var ha gerçekten forumun mu bilemiyorum onu ,

söyleyeceğim şu bu sayfada ve diğer sayfalarda kendini hoca diye tabir eden afedersiniz ameleler türemiş ayar oldum ya örnek verecek olursam

adamın biri kendini hoca diye tabir edem şahıstan yardım istiyor

-e hocam belim ağrıyor haftada 5,6 gün çalışıyorum günde 2 saat

cevap: çalış çalış çalıştıkça gelişecen 1-2 saat neki diyor

yanlışım varsa düzeltin ama haftada 6 gün body için fazladır bide günde 2 saat ,ondan sonra ağrır tabi belin .

yine bi konuşma

adam diyor kilo almam lazım

cevap : - 1 litre sütün içine 10 yumurta at iç tadı kötü ise grainer koy fln diyor

bunun gibi yüzlercesini print leyip koyabilirim isterseniz ,

durum vahim anlayacağınız :) bi el atın abiler şu işe ya bi sayfa açalım facebookta yada başa bişey bi çözüm bulmak lazım yoksa çok kişi sakatlanacak ha demedi demeyin thums:

ZeusS_, demir00 ve wallcroft9'69 bunu beğendi.
  2. wallcroft9'69

wallcroft9'69 Üye

Beğenileri:
    215
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Death Valley
    vallahi güzel konuya değindin ben de denk gelmiştim ama o zamanlar paylaşım falan yoktu 1-2 reklam vardı ben de beğenmeden geçmiştim forumun facebookta bir sayfası olursa gerçekten harika olur diye düşünüyorum bu arada adam harbiden iyi sallamış :D

3. draft

draft Üye

Beğenileri:
    1.666
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Mimar
    Yer:
    İstanbul
    Değerli üyemiz Başlığınız acil,yardım gibi terimleri kullandığınız için kilitlenmiştir. forumda her üye eşit hakka sahiptir ve kimsenin öncelik hakkı yoktur.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş