facebook bb resmi rezilliği

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve boran90 tarafından 13 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 11 üye.
  1. boran90

boran90 Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    kolay gelsin çoğunuz biliyosunuzdur facebook denen paylaşım ağında bi tane grup açıldı son zamanlarda. adı "hergün yeni bir apaçi". bu grubun sayfasına hergün 5 6 tane apaçi diye tabir edilen serseri-amerikan özentisi arasında kalmış insanların fotoğraflarını koyuyolar ama bu sefer işler yolundan çıkmış. aşşağıda verdiğim linkte bb yapan bi çocuğun resmini koymuslar bence vücududa kötü değil. onlar kim oluyolar ki bu sporla uğrasan biriyle garip bişeymiş gibi dalga geçiyolar. bide altındaki yorumlara bakın allahaşkına sinirlenmemek elde değil. facebook profili olan altına yorumlasın lütfen

facebook.com/photo.php?pid=199601&id=112741512089367#!/photo.php?pid=199562&id=112741512089367&fbid=121751037855081

2. wolf13

wolf13 Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    abi sarışın bir kız çıkıyo yaaa

3. SForever

SForever Üye

Beğenileri:
    99
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    İstanbul
    Şaşılacak bir şey yok, Her gün yeni bir apaçi grubunda neler neler diyolar millete bu çok önemli değil. Üstüne çocuğu koruyanlar da var arada. Bu gibi şeylere kafayı yormanın pek bir mantığı olmadığını düşünüyorum sonuçta bu yorum yapılan yer ne resmi bir yer ne de bir gazete-dergi-mecmuadır. Eğlence için açılmış bir gruptur ciddiye almamak gerekir. Asıl dalga geçilen tarafında elemanın vücudu değil de, tipi olduğunu görüyorum

4. boran90

boran90 Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    374. resime kadar gerileyin. 3 4 kere önce tuşuna basın arkadaslar. valla bana öyle gelmedi ben adamın tipinde bi yamukluk göremiyorum. adamlar "üye fotoları" denen kısma girseler bu forumda en az 60 tane daha böyle resim bulup koyarlar ve yorumların hiçbi farkı olmaz

5. wolf13

wolf13 Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    ya bnde başka bi foto çıktıı

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 15:36 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 15:34 ----------

ok buldum, bu insanlar dalga geçmek için bahane arıyorlar fazla takmamak gerekir

6. boran90

boran90 Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    ordaki kardeşimizin bunca ter döküp emek sarfettiği bi olayın bu şekilde makaraya alınıp üstüne üstlük 2. sınıf insan muamelesi yapılması çok yanlış bence

7. moqqlass

moqqlass Üye

Beğenileri:
    123
    Ödül Puanları:
    53
    şimdi gördüm o resmi agzıma geleni söyledim veletlere neyleyim dayanamadım :D

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 17:54 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 17:44 ----------

ama öyle resimler varki gülmekten yarıldım :D harbi görmemiş garip insanlar

boran90 bunu beğendi.
  8. devilish

devilish Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    0
    ) saysanız ne olacak ağzınıza geleni,arkadaşlar o vg ye şunu dedi bu bunu dedi geçin bu boş işleri.sizler sevmediğiniz şeylerle dalga geçmezmisiniz yani herşeyiniz dos doğru hepinizin kalkmış bu bunu demiş vg ye diye kendi kendinizi kızdırıyorsunuz der arkadaşlar der burası özgür bir ülke bırakın bu boş protestoları birşeyleri eleştirmeden önce yada yanlışları düzeltip doğru bir dünya istiyorsanız önce herkes kendini tüm yanlışlarından ayıklasın derim boşverin bu boş işleri

9. boran90

boran90 Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    evet baya komik resimler var cidden :D ama bu da laf atılcak en son kişilerden ve sonuçta bizim bu forumda toplanma nedenimizlede bağlantılı adam poz vermiş.. facebookta sadece o yorum atanlar görmüyor adam 70 bin kişiye rezil oldu ayıp yani insanlık ayıbı :(

10. Bluediver

Bluediver Üye

Beğenileri:
    276
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    ISTANBUL/BURSA
    Sen ona buna hava yapicam diye facebook'a koyarsan bu sekilde fotolarini millet dalga gecer tabiki. Tabi bu dalga gecenlerin bi kısmıda kıskançlıktan.

11. boran90

boran90 Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    bana %90 ı kıskanclık gibi geldi. ve faceye koyduğunu nerden biliyoruz mesala bftr de de üye fotoları kısmı var. belki bu forumdan haberleri olsa 5 6 ayın aşağısındaki bütün foto koymus kisileri gruplarına eklerler

12. mfd

mfd Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    28
    hayırdır resimdeki sensin galiba:D
    insan göbeğindeki pisliği temizler midem kalktı yeminle.
    bence dalga geçilmeye layık bir fotoğraf olmuş neden bu kadar alındın ki.

13. boran90

boran90 Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    valla resimdeki ben olsam buraya konu açmak yerine gider o admini bulur silahı kafasına dayar grubu kapattırırım bide özür diletirim :D bb ye karşı bu tutumlar hoşuma gitmiyo cocuktada pek bişey göremedim sinir oluyorum bu gruba geçen gün gariban çocuğun tekini koymuşlar apaçilikle alakası olmayan falan. normal insanlarlada dalga geçiyolar. bunuda gördüm artık bi topic açıyım dedim:D

14. cudjex

cudjex Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    o resimi,resmin sahibi facebook'a yüklememiş olsa ve resminin o grupta olduğunu görse dava açsa kazanır.

ama o resmi kendisi facebook'a yüklediyse zaten resminin telif hakları elden gitmiş oluyor..

378 kişini fotosunu gördük ,o grubun kurucusunun fotosunu göremedik..

15. boran90

boran90 Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    kesin bilgisayar başında cips yemekten tank gibi olmus sivilceli herifin tekidir :D

16. aŞoT34

aŞoT34 Yeni Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    bırıde yazmış vay be kaslara bak kımsede yok dıye.çekememezlık kardesım bunlar.bugun bu resmı bende gormustum cok sasırdım.grubu genelde takıp ederım.ya mıllet böyle ıste gecen gun arkadasıma rasladım.kg sı 70-75 arası.dıyor kı benım kolum kırktı bıraktım sımdı falan.koluma elledı oho sende bısı yok falan dedı gouslerıme elledı.dedım sen sık bakayım.kolları goster.verdıgı cevap ne bılıyormusunuz :):) ya antremandan geldım suan cok yorgunum sıkamıyorum...bazılarıda çalışsam bende senın gıbı olurum dıyor o ayrı bır olay :D kıskanclıktan baska bısı degıl o cocuktakı kol belkı o yorumları yazan ınsanların hıc bırınde yoktur..geçende bır arkadaş dedi ben de eskıden calısıodum body.5 ay calıssam 2 katın olmustum falan.baya guldum ama bozuntuya vermedım.tanımasak dovcez de hepsi selam verdıgımız dostlarımız.ama onlar bızı dost olarak gormuyor artık onlardan farkımız oldugu ıcın.

17. Savaşcı

Savaşcı Üye

Beğenileri:
    255
    Ödül Puanları:
    0
    bir şey söyleyeceğim facebook telif hakkı ile uğraşmamak için
    yani foto senin mi diyor başkasına ait bir şeyi paylaşmıyorsun değil mi diyor.
    sen onu kabul edip fotoyu eklediğinde
    bir mahkeme durumunda
    suç facebooka değil ekleyen kişiye kalıyor

birde birileri şebnem sheffer adına facebookta hesap açmıştı sonra şebnem sheffer facebooktka dava açarak sahte hesapları kapatırmıştı. aklınızda bulunsun. biri sizle ilgili böyle birşey yaparsa tetikte olun.

Son düzenleme: 14 Mayıs 2010
  18. Lanvin

Lanvin Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ben o beyazlara bürünmüş arkadaşı gerçekten anlayamadım... hayatımın anlamını sorgulattı bana.

19. Bench Press

Bench Press Üye

Beğenileri:
    77
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Özel güvenlik görevlisi
    Yer:
    İstanbul
    O grup amacını aşalı çok oldu.Koydukları resimlerin çoğu apaçi tanımına uymayan kişilerdi zaten.

Sayfayı Paylaş