face arkadaş ekleme engeli

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve awesome tarafından 29 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. awesome

awesome Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar son zamanlarda arkadaş ekleme sıkıntısı yaşıyorum. 10tane ya ekliyorum ya eklemiyorum(hepsiyle en aşağı 30 ortak arkadaş) face disconnect oluyor geri girdiğimde uyarı geliyor "tanımadıın kişileri önlemek için bu istekleri spam olarak algılıyor bilmemne bilmemne" şeklinde..ilk önce 2 sonra 4 gün arkadaş ekleme engeli geldi ayrıca mesaj da atamıyorum.sonra da 2 hafta ve en son 30 gün engel yedim. nedir bu bir çözümü yokmudur. bir daha engel yersem sınırsız olacakmış bu istek gönderme sıkıntısı. ne yapma gerek??

2. awesome

awesome Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    aynı durumu yaşayan yokmu hiç arkadaşlar?

3. lucifer_666tr

lucifer_666tr Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    inş.müh.
    Yer:
    ankara
    var bende de öyle idi hesabımı kapatmıştım yakın zamanda tekrar açtım günlük belirli bir sayıda arkadaş ekliyebiliyorsun daha sonra o istekler kabul olduktan sonra tekrar bir o kadar daha davet gönderebiliyosun. güvenlik için yapmışlar böyle bir uygulama.

4. IGO

IGO Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Geçenlerde Facebook bana hiçbir sebep göstermeden üyeliğimi kalıcı olarak sildi. İki tane eposta attım ama geri dönüşlerde saçma sapan cevaplar geldi. Açıkçası Facebook profillerinin güvende olduğuna inanmıyorum. Kafalarına göre engelleme, silme işlemi uyguluyorlar. Mağdur olan yine biz kullanıcılar oluyoruz.

Azi bunu beğendi.
  5. awesome

awesome Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    face gerçekten çok saçmaladı bu aralar. durduk yere hesap kapatıyor, arkadaş isteklerini spam sanıyor.. böyle devam ederse herkes twitter a kayacak. ama öyle olmasını da istemiyorum açıkçası twitterı da face gibi kolpa hale getirmesinler. neyse o ayrı konu da peki bir günde max arkadaş isteği kaç ki? bir daha engellenmemek için kaç adam ekleyebilirim maksimum?*?

6. judgementday

judgementday Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    53
    1000 arkadaşlı profilim vardı hiç bi gerekçe göstermeden sildiler sonra neden sildiniz diye mail atınca söyleyemeyiz gizlilik falan dediler. Site arkadaşlık atan birini isteği yanıtlamadan arkadaşlık isteği spamı diye şikayet edince direk kapatılıyodu en son. Bi arkadaşımın profilini kapattırmıştım bu yöntemle. Böyle de saçma bi site işte. Sonra yine açtım çünkü herkes orda. Sonra bi baktım arkadaşlık isteğine engel falan geliyo. Facebook nasıl bu kadar üyeye sahip olduğunu bilmiyo heralde çoğu kişi sevgili bulmak için giriyo. Tanımadığımız kişilere arkadaşlık isteği atınca engelleniyo. Facebookun yöneticileri sadece normal hayatta tanıdıklarımızla iletişim kurmak için kullandığımızı mı sanıyolar bu siteyi. Onun için msn var zaten.

7. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Ya banada oluyor nası çözücez anlamıyorum 14gün ekleyemiyceksin diyor ! aşırı kızıyorum

8. awesome

awesome Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    bu sıkıntıyı nereye bildiricez ki? kimlerle irtibata geçmemiz lazım?

Sayfayı Paylaş