fıtık belirtisimi? :(

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve cNyT tarafından 9 Şubat 2007 başlatılmıştır.

1. cNyT

cNyT Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    28
    merhaba.

20 yaşındayım 4 aydır vücut geliştirme sporu yapıyorum.

genellikle uzun süre oturduğum zaman kuyruk sokumumdan sırtıma doğru ağrı olurdu. otobüslerde çok sık oluyor her yolculukta nerdeyse. indiğimde acaip rahatlıyorum.

yeni farkettim 2 gündür elimi kuyruk sokumuma atınca orda bir şişlik var hiç rahatsızlık vermiyor ağırlık kaldırırken falan kemik gibi baya sert

ne olabilir daha önce hiç farketmemiştim? fıtıktan korkuyorum.

2. hoterme

hoterme Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    sen büyük ihtimalle çarpmısın ezmisin farkında olmadan. eğilmede ağrı bacaklarında gücsüzlü uyuşukluk varmı bence tarifine göre sen sert bişekilde oturdun oda ezilmiş gibi geliyor bana

3. cNyT

cNyT Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    28
    işte işin acaipi sadece böyle mekik çekerken falan rahatsız oluyorum squatta bile ağrı yok. hafif bi çıkıntı var.

ezilme falan olduğunu sanmıyorum çok ağır girince birazcık daha şişiyor ama hiç rahatsız etmiyor sadece elimle bastırırsam sızlıyor hafif çözemedim :roll:

4. hoterme

hoterme Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşım büyük ihtimalle dediğim gibidir sen farkında değildsindir örneğin mekik çekerken ser biyerde yapmısındır ezilmiştir şiş olcak ve sen dura bilceksin fiık olsa allah vermiye adım atamamsın sporu bırak bend erim yumuşak yere otur arada buz falan koy buz sıcakda uygulaya bilirsin geçici bişeydir merakk etme ama tetbiride elden bırakma gözle kendini bacakda uyuşma kuvetde azlık vs hisedersen dokdora görün derim kolay gelsin arkadaşım

5. cNyT

cNyT Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    28
    kıl dönmesi oluşmak üzereymiş ama oluşmamış. doktor artık şansına belki oluşur belki oluşmaz tekrar şişlik akıntı falan olursa gel dedi. arnolda selam body'e devam :badgrin:

6. hoterme

hoterme Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    iyi arkadaşım sevindim umarım oda ilerlemez sağlıklı sporlar

Sayfayı Paylaş