FİTNESS'a başlayacağım. Uzman arkadaşlar yardımcı olabilir misiniz ?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve ACA tarafından 9 Nisan 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. ACA

ACA Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Boyum 1.80 falan, kilo 97-105 olmalı. Göbek bayağı öne çıktı, göğüslerde kız göğüsü gibi oldu. Dik durunca sarkma yok ama meme ucu çok kalın oluyor, sarkıyor sanki. Bezelerden bir şey olabilir, yağdan falan. Doktora gideceğim, Jinekomasti olabilir internetten araştırdım da..

Benim sorum şu olacak : Spora gitmiştim (FITNESS) 1 hafta içinde 2,5-3 kilo vermiştim. O zaman doksan altı falan olmalıydım, bıraktım okul sınav yüzünden falan. Bırakınca göbek daha belirgin oldu, göğüslerim o zaman hafif sıkılaşmıştı azalmıştı sanki şimdi daha çok oldu.

Tekrar spora başlayacağım. Yaza kadar göbeği yok etmek istiyorum, hafif de kaslar falan olursa çok mükemmel olur. Bunun için 3-4 ay var.

Uygun bir diyet listesi, tavsiyeler falan verebilir misiniz ? Spor hocamıza söyledim hastaneden alman gerek dedi, üşengeçliğimden gidemiyorum.

Kızlar tarafından veya arkadaş ortamı çevre tarafımdan, alay dalga falan hiçbir sıkıntım yok, sadece vücudumun toparlanmasını istiyorum. Futbola hevesim var, kilolu olmadan önce bayağı iyi oynardım. Şimdi koşuyorum falan ama nefessiz kalıyorum.

Tavsiyelerinizi bekliyorum umarım yardımcı olursunuz..

2. ACA

ACA Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yok mu kimseler ?

3. ACA

ACA Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ??????????

4. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.
    Konu kilitleme sebepleri;

Kurallar Madde-11'e aykırı başlık açmak.

Alıntı:
    Madde 11-Kişiye özel başlık açamazsınız, başlıklarda kişiye özel mesaj yazamazsınız.(Ör: "sadece xxxx cevaplasın" ya da "sadece prof.lar baksın") Bu gibi durumlarda ilgili kişiye özel mesaj (PM) göndermelisiniz. Bu kurala uymayan mesajlar silinecek ve üye uyarı alacaktır.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş