FİGHT CLUB

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve gokhanalpan tarafından 30 Ağustos 2006 başlatılmıştır.

1. gokhanalpan

gokhanalpan Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    0
    Fight club filmini izleyen varmı aranızda filmin bir sahnesinde edward norton ve brad pitt otobüsteler gucci nin örnek verdiği güzel vücutlu bir şahsı görüyo edward ve şu guccinin örnek verdiği insanı görüormusun TYLER DURDEN : VÜCUT GELİŞTİRMEK BİR MASTURBASYONDUR diyor aynanın karşısına geçip kendini tatmin etmek dio simdi YORUM VARMI ?ben anlayamadım bu sahnei

2. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.522
    Ödül Puanları:
    123
    çok açık aslında yanlış hatırlamıyorsam arnoldun da bu tarz bır lafı vardı
    vücut geliştirme sporu yapan kişiler özellikle idmandan hemen sonra ayna karşısına geçtiklerinde kaslarının kanla dolması sayesinde normalde hiç görmedikleri bir doluluk ve kaslarında sertlik yaşarlar. bu his ve görüntü kişiyi ziyadesiyle mutlu eder hele ki bu kişi sporu hakkıyla ve çok severek yapıyorsa. masturbasyon da kendını tatmın etmek olduguna gore bır yerde bu durum da bir tur kendını tatmın etmektır. bu soyledıklerım sadece bır ornektı aynı tatmın calısma esnasında da yasanabılır tyler durden ın dedıgı gıbı...

3. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Ben o repliği farklı hatırlıyorum. "Bu adamlar mastürbasyon malzemesi oluyorlar" gibi bir şeydi sanırım. "Masturbation is self destruction, sex is self improvement" diye bir replik daha vardı da o filmde geçiyor muydu hatırlayamadım.

4. gorgeouskykhan

gorgeouskykhan Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    for about more info, please look my website on you
    Yer:
    the gorgeouskykhan home center
    işte gerçek bu,
    ***mastürbasyon, synthol gibi, kaslarınızı öldürür!!!
    bu ikisi, bence en büyük kas katili... içki-kola bunların yanında az gelir...

konu değişti gibi, o zaman diyelim ki, ARNOLD = PUMPING IRON ; yani, güzel-iyi mastürbasyon, aynı iyi kolestrol gibi... ;)

Sayfayı Paylaş