eylül ortasına kadar cardio

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Spawnsas tarafından 1 Eylül 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Spawnsas

Spawnsas Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba arkadaşlar,,

İsmim Deniz, 21 yaşındayım. Daha önceden spor geçmişim var. 3 sene önce 100 kilodan 71 kiloya kadar düştüm. Hiç spor yapmadan sadece yediklerime dikkat ederek 3.5-4 ayda o hacme kadar geriledim. Geçen sene zayıfken bu sefer bodybuilding işine merak sardım ve 3 ayda birkaç kilo aldım ve vücut tam oturmuştu ki finallerim yüzünden spora ara vermek zorunda kaldım sonra tembelliğimden bir daha geri dönüş yapamadım. Yazın başında (Haziran 1 ) 75 kiloydum. Yazın dışardan yemek söylememle vs 80 kiloya çıktım küçük bir göbek oluştu. Şimdi spora kesin ve bırakmadan geri dönüş yapıyorum. Ayın 28'inde okulum başlıyor ve okul başlayana kadar şu göbeği eritip çıkan basenlerimden ve hafif şişen popoyu eritip okula gitmek istiyorum. tabi bunların yanında küçük çapta vücut oluşturmak istiyorum. Ne yenilip ne içiliceğini nasıl antreman yapıcağımı biliyorum ama kafamda 1-2 soru var. Şimdi yarın cardio çalışmalarıma başlıycam ama yanında l-cartine alsam nasıl olur. şurda 5 kilo yağım var ve alıp almamakla ve işime yarayıp yaramaması hakkında bir fikrim yok. daha önce protein tozu ve aminoasit kullandım yararlarını çok gördüm ama l-cartine alıp boşuna gitsin istemiyorum veya 1 ayda o kiloyu l-cartine olmadanda yakabilir miyim sıkı idmanla. internette yakarsınız sıkı idmanla gibisinden çok okudum. veya günde 2 çift cardio( sabah akşam yapıp) o kiloyu 2 haftada yakabilir miyim. kafamda yarından itibaren 1.5 hafta boyunca cardio idmanı yapıp kiloyu erittikten sonra tek cardioya dönüp kas çalışması yapmak var sizin bu konuda düşünceleriniz nedir ? teşekkürler

Sayfayı Paylaş