1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

extensor (sinan)

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve FleXoR tarafından 29 Nisan 2006 başlatılmıştır.

1. cango1983

cango1983 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    istanbul
    ben fikrimi soyledim flexor hocam sonrada resimlerin iyi cıkmadıgını belirttim ki bunu sinanda demiş yanlış anlasılma olmasını istemem,oyle degil diye bi iddiam yok...

2. Excursion

Excursion Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Ah bizim başımızda da iyi bir hocamız olmadı ki :cry: vallahi salonda hoca var ama, battlefield oynamaktan başka birşeye yaramıyor :) arkadaşım tebrikler sana bu arada ;)

3. extensor

extensor Yeni Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar öncelikle pazar ve pazartesi gününü şifa hastanesinde annemin yanında geçirmek zorunda olduğum için yazılan mesajlara cevap veremedim herbirinize bana mesaj atma zahmetinde bulunduğunuz için teşekkür ediyorum olumlu olumsuz bütün mesajlar gerçekten yapıcı olmuş özellikle ömer çok doğru yazmışsın bende vücudumu hiç beğenmiyorum ama zamanla olacak dostum insan istedikten sonra herşeyi yapabilir ama bu o şeyi ne kadar istediğine bağlıdır bende çok istiyorum ve yapacağım şimdiye kadar bilgi konusunda flexordan çok şey öğrendim hareketlerin yapılışı beslenme vs şimdi ise sıra bunları uygulamaya dökme zamanı sanırım bu yazıda atlattıktan sonra herşey daha iyi olacak bir de dostum yazmışsın günde 12 tane ton balığı diye işte bu sporun maddiyata ne kadar bağlı olduğunun bir göstergesidir bu bizde işte tam pilav yapmayı öğrendik kovaya koyup dershanede salonda falan habire yiyiyordum şimdi de bu annemin durumuda çıkınca gene uykusuz kaldım beslenemedim vs vs zaten kadın ameliyattan sonra en az 4-5 ay yataktan adımını atmayacak yemek hazırlaması var yemesi var yıkaması oooooffffffff kardeşim offffff

birde kanka yazmışsın neden bir cutle çıkmasın diye :lol: :lol: :lol: sen lakabın gibi coleman ol sözde bende lakabım gibi cutler olacağım ;) 1 numarasın kanka :lol:
    kas yumağım ( fatih) sende yazmışsın yaptıklarının karşılığı alıyorsun diye insallah sende aynı benim gibi bu spora emek verir ve karşılığını alırsın dostum

4. boncuk39

boncuk39 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    çifçi
    Yer:
    lüleburgaz'dan
    annem rahatsızmış dostum geçmiş olsun

5. cango1983

cango1983 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    istanbul
    cok geçmiş olsun sinan umarım annen en kısa zamanda iyileşir...

6. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    annen için ALLAHtan şifa dilerim anneler özeldir herşey feda onlara 15 kilo çok iyi başarılarını ve yeni resimlerini bekleriz geliştikçe takipçin oluruz kolay gelsin bir amacın hedefin vardır mutlaka kütle veya kilo azimle bu amaca ulaşacağına inanıyorum

7. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    hsd ye katiliyorum azimle hersey olur.
    ayrica tekrar gecmis olsun...

8. omer41

omer41 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    ISTANBUL
    geçmiş olsun kardeş Allah şifalar versin inşALLAH..Başaracaksın .kib.

9. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    gecmis olsun sinan...

10. extensor

extensor Yeni Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    dostlarım çok saolun hepinize teşekkür ederim zaten bu aralar kafa olarak hiç iyi değilim sizin gibi arkadaşlar edindiğim için çok mutlu oldum dost kara günde belli olurmuş hepinize tekrar teşekkür ediyorum

11. KAS YUMAĞI

KAS YUMAĞI Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    dostum şimdide ben öyleyim

dostum hani hoca demiş sana yandanda öndende bakıldığında aynısın şimdide ben aynısıyım bana daha demedi ama köpek gibi ye diyo valla şu anlık böyle yiyoruz ama inşallah senin gibi zayıfken şimdiki halin gibi oluruz yani desinler colemanmı sen mi yani senin gibi olmayı seçicem o hale geldim hehehe dostum bide bişi sorcam sen kaç defa karbonhidrat aldın ve protein aldınmı hiç aydınlatırsan sevinirm kib kardeş

12. bomberman

bomberman Üye

Beğenileri:
    89
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Berlin
    extensor... gecmis olsun allah acil sifalar versin gercekten duyunca cok üzüldüm. her seyin basi saglik bu gibi durumlarda bence kaslarin falan icin üzülme bence. insan hastalaninca sagligin ne oldugunu anliyor ben bir haftadir yataktayim cok kötü üsütmüsüm. insan düsünüyor böyle bana dünyanin bütün hazinelerini verseler hatta 1 trilyon dolarim olsa ama hep böyle ates icinde kivrana kivrana hasta bi sekilde yasayacaksin... hic bi sekilde kabul etmem ve bunu kabul edecek insaninida aklinda süphe ederim. yani saglik cok önemli bir sey....

her neyse vücuduna gelince aldigin kilolar ve ölcülerindeki artisa bakarak degerlendirme yapilinca büyük bir yol aldigin anlasiliyor. bence cok iyi bir yoldasin. alt yapi olusmus. azimle calisarak cok daha iyi yerlere gelebilirsin. bu sekilde devam et seneye bomba gibi olacagini seziyorum. saygilar.

13. extensor

extensor Yeni Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    bomberman bide dostum boyum uzun olduğu için doldurmakta çok zorlanıyorum ama inşallah yavaş olacaktır

14. extensor

extensor Yeni Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Re: dostum şimdide ben öyleyim

dotum ben hiç protein almadım zaten karbonhidrat komplex olduğu için içerisinde belirli bir miktar bulunuyor sende şimdilik onu kullan ancak dostum şunuda unutma beslenmediğin sürece hiçbirşeyn yararı olmaz sustanonun bile olmaz bunu kendimden biliyorum adaş tabi sustanon falan kullanmadım ancak düşünsene bir şiringanın içindeki 1kaç milim ilemi kilo alacaksın herşey beslenme flexorun dediğini yap ve köpek gibi beslen derim

15. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93

bence enjektörün içindeki birkaç mg mı küçümseme tabi kullanma da diyorum ancak küçümsemede insan vücuduna giren azıcık zehir bile neler yapıyor değilmi :!:

16. boncuk39

boncuk39 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    çifçi
    Yer:
    lüleburgaz'dan

hsd doğru söylüyo bizim salona giden bi gökhan abi vardı oda yanılmıyorsam 3-4sene önce başlamış bilmem o flexor hocamla çalıştımı ama adam senden daha zayıf olduğu kesindi.bi hap kullandı onu 55kilodan 90küsüre çıkardı ama şuan adamda güç varda vücudu yağ içinde .
    onun anlatmasına göre hapları düzensiz,gelişi güzel almış bir an önce gelişmebilmek için.
    o yüzden o hapları ve iğneleri hafife alma
    akşamki olay yüzünden sana darıldım ama inşallah benim kalbim kötüdür yanlış anlamışımdır
    :x

17. extensor

extensor Yeni Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0

dostum tabiki etkiler ama bir örnek vemek isterim miğde duvarını genişletip devamlı yemek yiyen bir v.g sporcusu nun miğdesini deniz olarak düşün önce sen bu denizi hep kürek kürek doldurmaya çalışıyorsun (yemek yiyerek) ardından bu sana yetmiyor ve kürekleri arttırıyorsun birden 5 er 10 ar kürekle denizi doldurmaya çalışıyorsun ( birden steroid e yüklenerek) ardından haliyle şişmeye başlıyorsun deniz 10 kürekle dolmaya alıştığı için o denizi hep 9 ar 10 ar kilo ile beslemek zorundasın eğer beslemeye devam ederseniz vucuda sporla dur diyemiyorsunuz ve vucut yağlanmaya başlıyor sonrasında güçlü ancak yağlı görüntüsüz bir insan oluyorsunuz( flexorda bilir bizim salonda aynen bu tarifeye uyan bir ağabey var) yada öyle yapmazsınız yeterli bir gelişime gelince vucudu 10 kaşıkla değil yine 1 er 2 şer kaşıkla doyurmaya çalışırsınız ancak vücudunuz ilk hali gibi değildir deniz 10 ar kürekle dola dola okyanusa dönüşmüştür ve onu 1 er kaşıkla doyuramazsınız ve zayıflamaya başlarsınız yani boncuk dostum yazmışsın senin verdiğin örnekte buna benziyor
    bence arkadaşlar bu ilaçları bir bilene danışarak kullanmak gerekli bizim salondaki abide zamanında flexor a danışmamış ancak yaşı 25 küsür olmasına rağmen saçları dökülmüş vucudu tamamen sivilceler içinde yağlı ve çok sağlıksız duruyor bu ilaçları yavaş yavaş ve vücuda alıştırarak kullanmagerrekiyor ( boncuk dostum bu yazım senin içindi)
    hsd sense demişsin ki enjekterün içindeki 1-2 ml i küçümseme diye dostum benim kas yumağına yazdığım yazıda dikkat edersen şöyle bir cümle var beslenmediğin sürece istediğini kullan birşey olmaz bana bunu flexor söylemişti
    bakın bir örnek vereyim bundan 1 ay kadar önce belirli bir kiloya ulaşınca kendimi beslenme konusunda biraaz salmıştım
    demiştim hocam ben 2 ay sustanon vursam bide karbonidrat çeksem devamlı iki ay sonra kaç kilo alırım diye 5 kilo almazsın dedi dedim oooooooo hocam ben 2 ayda zaten alırım bu kiloyu dediki sen böyle beslenmeye devam et 2 ay sonra 1 kilo alamazsın onlarıda kullansan en fazla 5 kilo alırsın demişti haklıda çıktı hiç vbir şey kullanmadım ama iyide beslenemiyorum aylardır 70 kiloya demir attım ve bir türlüde alamıyorum

ayrıca boncuk dostum sen yanlış anlamışsın beni yaaavvv ben öyle birşey söyleyecek birimiyim neyse bu konuyu özelden konuşalım ok

18. StRoNgMaN

StRoNgMaN Yeni Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    sporcu
    Yer:
    istanbul
    extensor tebrikler; az zamanda cok sey basarmissin...flexor hocamın gözetimi altinda daha cok seyler basaracagina inaniyorum...
    basarilar diliyorum :shock: :shock: :shock:

19. extensor

extensor Yeni Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    saol dostum surat ifadene(smile) bir anlam getiremedim bu arada

20. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas

dengeleri bozmak bir dengeyi yukarı cıkarmak kolaydır önemli olan dengelerin hepsini yukarıdaki seviyeye getirip korumaktır eger denge bozmaya gelişme diyorsanız ozaman herkesi gelişmiş sayalım :)

Sayfayı Paylaş