Ex'in Tarihçesi

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve emrah tarafından 28 Aralık 2005 başlatılmıştır.

1. emrah

emrah Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Personal Trainer
    Yer:
    istanbul
    EWET BEYLER BILDIGIMIZ GIBI GENCLER KAFA BULMAK ICIN EX ATIYOLAR AMA BIR SEY DUYDUM VE BU BIR GERCEKMIS SIZLE PAYLASMAK ISTEDIM (EX)'I JAPONLAR BULMUS VE BU KAFA BULMAK ICIN YAAPILMAMIS AZ MIKTARDA KULLANILARAK HASTANELERDE INSANLARIN ZAYIFLAMASINI SAGLIYOMUS OMUR ILIKTEN BEYNE GIDEN AKISI DURDURUP ZAYIFLATIYOMUS AMA AMA AMERIKALILAR BUNUN DOZAJINI ARTTIRIP KAFA BULMAK ICIN KULLANMISLAR SIZCEDE ILGINC DEGILMI? SELAMETLE

2. bomberman

bomberman Üye

Beğenileri:
    89
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Berlin
    amfetaminler güc artisi icinde iyidir bazen bench presste en azindan bir 20 kilo daha fazla basabilmeye yardimci oluyorlarmis... aslinda efedrindeki gibi güc artisi sagliyorlarmis ama güc artisi gercek amfetaminde daha fazlaymis.kullanmadim tavsiyede etmem.

3. crescent

crescent Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Haftalık dergilerin birinde geçenlerde okudum adamla reportaj yapmışlar bulursam tam adınıda yazarım mucidi japon değil amerikalı sanırım adam su anda yaşlanmış kendisi kimyager bu buluşu nedeniyle uzun süre tıp dünyası tarafından saygı görmüş çünkü yıllarca extacy sinirsel bir ilaç olarak kullanılmış dünyaya yaygınlaşınca adamın kimya ile ugraşması yasaklanmış isyan ediyordu ben bunu bu iş için üretmedim diye. Şu sıralar eroinlileride varmış yarısı eroin felan yeni bagımlılar yaratmak için piyasaya sürülmüş 1 en fazla 2 tane alan eroini bırakamaz deniyor. Aman diyim uzak durun extacy felan cok tehlikeli ille kafa bulmak istiyorsanız

maksimum agırlıkla 4x15 benc pres yapın kafanız dönsün:)

4. emrah

emrah Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Personal Trainer
    Yer:
    istanbul
    saol kardes paylasımın ıcın ben yanlıs duymusda olabılırım

Sayfayı Paylaş