Evicap E Vitamini ve Karaciğer Yağlanması ?

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve dumur tarafından 21 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. dumur

dumur Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar. Öncelikle yanlış yere açtıysam özür dilerim.

Bundan 1 ay önce check-up için aile hekimine gittim. Bir dizi testler yapmamı istediler; kan,idrar,akciğer vs. Bu testleri yaptırdım yorumlaması için tekrar doktora götürdüm. Doktor bazı kan değerlerinde düzensilik olduğunu, hepatit- B -C olabilme ihtimalimi söyledi. Elle karaciğerim kontrol etti ve karaciğerimin ele geldiğini ve bunun iyi bir haber olmadığını söyledi. Ultrasona girdim ve şükürki hepatit çıkmadı sadece Karaciğer yağlanması olduğumu söyledi. Yaklaşık 1 sene boyunca body sporu ile uğraştığımı söyledim. Bana amino asit kullanıp kullanmadığımı sordu eğer kullanıyorsam kesinlikle kullanmamı söyledi. Zaten amino asit kullanmıyordum sadece 6ay boyunca solgar VM75 kullandığımı söyledim. Onu da kesinlikle kulanmam gerektiğini söyledi. Bana Evicap E vitmani kapusulu yazdı 3 ay kullan ve tekrar kontrole gel dedi. Evicap ile ilgili google'da araştırma yaptım fakat bulduğum sonuçlar hep çocuğu olmayan erkeklerin sperm sayısını çoğaltmada kullanılan bir vitmanin olduğu ortaya çıktı. Kafam karışmış durumda Evicap ile karaciğeri bağdaştıramadım. Doktora da soramadım burada bu konu ile ilgili tecrübesi olan arkadaşlar var mı ? ya da karaciğer yağlanması ile ilgili

2. AngryHun

AngryHun Üye

Beğenileri:
    1.132
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Kimyager
    Yer:
    İstanbul
    "Bana amino asit kullanıp kullanmadığımı sordu eğer kullanıyorsam kesinlikle kullanmamı söyledi."

kullanmanı mı söyledi kullanmamanı mı.yanlış yazmış olabilirsin çünki.ayrıca markanın bir önemi yok.istediğin e vitaminini kullanabilirsin.doktor eczaneden alasın diye öyle yazmıştır.e vitaminini bilmiyorum araştırabilirsin ama milk thistle kullanabilirsin karaciğer için.

Now Artichoke & Milk Thistle bunun için iyi bir üründür.veya Biotech One A Day gibi multivitamin&mineral de kullanabilirsin.

3. demir00

demir00 Özel Üye

Beğenileri:
    1.316
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    Istanbul
    Değerli üyemiz;

Konunuz ilgili bölüme taşınmıştır.

Önceki Bölüm Digerleri

Lütfen başlık açarken en doğru bölüme başlık açmaya özen gösteriniz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

4. Vorenus

Vorenus Üye

Beğenileri:
    303
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Vancouver
  5. dumur

dumur Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Pardon amino asit kullanma dedi. Yanlış yazmışım :eek: İşin garibi doktor kafana göre vitamin kullanma dedi. Acaba e-vitmanini bırakıp Milk Thistle mi kullansam?

6. AngryHun

AngryHun Üye

Beğenileri:
    1.132
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Kimyager
    Yer:
    İstanbul
    bırakmana gerek yok.ikisinide birlikte kullanabilirsin.

7. dumur

dumur Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Vorenus adlı arkadaşın tavsiyesi ile GNC kolon/inositol ve Milk Thistle siparişi verdim. 2 ay kullanıp tekrar kontrole gideceğim. Sonuçları buradan veririm. Kullanımı ile ilgili arkadaştan dönüş bekliyorum. Sitesinde 3 tane alınabilir diyor. Bana bu miktar biraz fazla geldi.

Sayfayı Paylaş