Evi bıraktım bugün salona gittim..

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve romeofek91 tarafından 23 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. romeofek91

romeofek91 Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    Evet 1 aydır evde çalışıyordum definasyomdayım 17 yaşındayım 86 kilo..ydum 80 kilo oldum 1 ayda bu böyle gitmiceğini anladım ve spor salonuna gittim bütün makineleri denettirdi hoca 30 dk koşu 15 dk bisiklet karın için bi kaç hareket leg raises leg curl bench press butterfly neck press barbell curl bunları yapmamı istedi ve makineli olan hareketleri 15 kere yapmamı bugün ilk gün olduğundan 1x15 ama normalde 3x15 şeklinde 3 makineyi yapıcağımı söyledi sade 15'i bile yaparken zorlandım ama ses etmedim 3x15 biraz fazla değilmi sizce hocayla konuşmalımıyım evde 8x3 çalışıyodum hep 15x3 çok ağır gelicek 8x4 felanmı desem hocaya ne yapmalıyım sizce

2. egemennn

egemennn Üye

Beğenileri:
    1.710
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Edirne --- Çanakkale
    sanırım yağlısınız kilo verme döneminde bu şekilde çalışmak daha uygundur çok tekrar ile zorlanıcaksın tabiki zorlanmadan olmaz devam kolay gelsin :)

3. romeofek91

romeofek91 Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    teşekkürler :)

4. Sail

Sail Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    38
    hoca hareketleri alışmanız için 15 tekrar vermiş benim fikrime göre ve evet definisyon için 12/15 tekrar ideal

Sayfayı Paylaş