1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Evet gürkanin 2 yildaki degisimi

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve gurkan tarafından 12 Ekim 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. goldtrapper58

goldtrapper58 Yeni Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    amanın gürkan abi ne olmus sana cidden gencleşmişin ya kamerayıda yaptır artık bak yemınle kolların olmasa seni tanımazdın :D gürkan abi yeni küre baslayacak arkadaslar insallah bukez sahte ılaca denk gelmez neyse abi msnde görüsürüz

2. sivasli

sivasli Üye

Beğenileri:
    256
    Ödül Puanları:
    73
    arkadaslar bu resimleri bilene alana kadar canim cikti,gürkan pek sevmiyor böyle seyleri.guardbody kolunu ben ölcüm sicak 52 cm in bile biraz üzerinde gürkan size alcakgönüllülük yapip 52 ye yakin demis..ikinci resimde sag kolunun büyük bi kismi tisörtün altinda kalmis.ne kadar büyük bi kol oldugu sol kolundan belli,gürkanin calistigi salonda gürkanin kolundan büyük kol yok

3. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    benim ölçü konusunda bır tereddutum yada şüphem yok.sadece fotograf kalitesı ve çekim açısı yonunden vucut kendini gosterememiş demek istedim.zaten son pozda diğer kol fazlası ile kendini belli ediyor.

4. sivasli

sivasli Üye

Beğenileri:
    256
    Ödül Puanları:
    73
    arkadaslar size bir sey söyleyim hazir gürkan yokken.yemin ediyorum bu adam tam bir genetik harikasi bence.sitede konusulan kürlerin hic birini yapmadi cünklü bunlar bana göre cok agir kürler diyor.sitede ilaclar hakkinda bilgiis olan arkadaslar yeni baslayanlar icin bile 12 haftanin asagisi ise yaramaz derken gürkan bu vücutla bile hic bir zaman 8 haftanin üstüne cikmadi.ayricada öyle konusulanlar gibi 4-5 ilaci birden almyior gürkanin en sevdigi en güvendigi kombine sustanon ve deca kürü,,,ve bu 8 haftalik küründe en fazla haftada 500 mg sustanon 300 mg decaninda hic üstüne cikmiyor.salondaki yarismaya girenlerde hayretler icinde kaliyolar.özellikle süplementlerede cok para vermez.cok nadir kullanir.ama nasil oluyosa valla su bile icse yarioyr adama.cok dedim biraz daha saglam bi kür yap yarismaya sokalim diye hep bosver diye kafasini salliyor.ama inanin gercekten bi genetik harikasi gürkan

5. Pump Forever

Pump Forever Özel Üye

Beğenileri:
    458
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ihracat Uzmanı
    Yer:
    Istanbul
    Sivaslı,
    Gürkan'ın bize daha net pozlarını cekip yollasan...
    Ne tartısma kalsın ne bisey... T-shirtlü resimde harbiden kollar patlıyacakmıs gibi duruyor. ama bir cep telefonuyla daha güzel pozlar cekip ekleseniz sewinirim sahsen.. 52 cm kolu olan TR de 500 kisiden fazla yoktur herhaalde... bulmusken bi tane, görmeliyiz..

6. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    500 müüü? Obez olanlarıda eklersek olabilir, ama vücutçu olarak 50 tane olsa iyidir :D

7. Blitz

Blitz Özel Üye

Beğenileri:
    209
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Valla bence pump forever'ın yağ oranı civarında, hakkıyla böyle bulk olmadan en fazla %10-12 falan yağ oranında olup da kolu da 52 cm olan anca 8-10 kişi ya vardır ya yoktur. Bulkları da sayarsak liste belki 50 yi bulur; obezleri de sayarsak belki 200 falan olur ama 500 olamaz...

8. Pump Forever

Pump Forever Özel Üye

Beğenileri:
    458
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ihracat Uzmanı
    Yer:
    Istanbul
    Ewt düsündümde.. obezler haric 50 yi gecmez
    .. %10-12 yag oranında 50 kol zaten mucizevi bir olay..

70 milyonda - 50

7 milyonda 5

1.4 milyonda 1 vayy bee

hadi Gürkan foto ekle biraz...

9. sivasli

sivasli Üye

Beğenileri:
    256
    Ödül Puanları:
    73
    arkadaslar ben gecen gürkanin yanin agidip bu resimleri cektigimde kendisine dedim cikar su tisörtü öyle cekelim dedim.yok dedi,simdi yeni bir küre baslayacam o kür bitsin istedigim vücuda ulasirsam zaten killari da kesecem o zman istedigin gibi poz veririm ama simdi vermem dedi.zaten birazda inattir kendisi.onun topigindede adama demedigim laf kalmadi yavv :) ama yakinda yapacagi kürü yapsin kesin kendisi koyar zaten

10. gurkan

gurkan Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    oguz hakli arkadaslar biraz bekleyin yeni bi kürden sonra yeni ve kilsiz :) resimlerimi koyacam buraya

11. Pump Forever

Pump Forever Özel Üye

Beğenileri:
    458
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ihracat Uzmanı
    Yer:
    Istanbul
    Bu arada belki azcık OFF the topic olacak ama, dün Burak Kalkavan ile antreman yaptım ; 2005 büyük erkekler TR sampiyonu kendisi.. Biceps ve Triceps idmanıydı.. Su anda da son derece Bulk bir durumda (120 kg civarı).. Antreman sonrası kollarımızı ölctük.. benim 44'e yakın onunda 49.5-50 arası cıktı.. Blkan ve TR Sampiyonu ve hacmiyle ün yapmıs biri hem de... Yani o kolu gordukten sonra 52 cm ve %10-15 yagı sahsen düsünemiyorm . 10-15 kisiden fazla yoktur...

12. sivasli

sivasli Üye

Beğenileri:
    256
    Ödül Puanları:
    73
    pump saygi duydugum birisin.burda kendini gürkanin savunmasi gerekirken ben sana biseyler yaziyiorum cünkü ölcüyü alan benim .bu mesaji yazanda benim,gürkanin sicak kolu 52 cm,burak kalkavanin vücudu iyi olabilir belki gürkana göre her yeri iyidir ama gürkanin kollari bence bu bizim cevrede tekten.su an gürkanin yag ölcüsü zaten 18 geliyor.yani biraz hacim yapiyim derken yaglandi.ama burda sahsen ben düsünemiyorum diyince sanki biraz ben yalan söylüyormusum gibi bi durum cikti ortaya.

13. goldtrapper58

goldtrapper58 Yeni Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    valla beyler konuya balıklama daldım ama benim suplement aldıgım bir abi var adı sunay kendisi zaten bir badi salonunun hocası santa mon,ca diye biyer ve salondakı arkadaslarla merakla olctuk sunay abinin kolunu 53,5 cm 102 kg 1,76 boy demek ıstedıgım yani gurkan ustanın kollarıda rahat bence 52 var ben sadece gözümle gördügümü yazdım size hani 500kişi 200 kişi davası varya 1-2 tanesini madem oyle ben tanıyorum :D beni tanıyanlar yalan söylemeyecegimi yada söyleme geregide duymayacagımı bilirler saygılar

14. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Beyler Pump hafta içi kendisi yazar, ancak kesinlikle yanlış anlamışsınız, 500 kişi davası, çok nadir görülen bir kol olduğu için Pump'ın hazır bulmuşken bol bol resmini görelim demesinden kaynaklanıyor.
    Pump ancak 500 kişi vardır dedi, bende çok iyimsersin, tüm Türkiyede ancak 50 vücutçuda vardır dedim.
    Türkiyede 60 santim kolu olanda vardı (Tuluğ Topa) ancak dediğimiz gibi çok nadir, özel bir durum 50 santim üzeri kollar.
    İnanılmayacak bir durum yok, resimlerden belli kolların +50 olduğu, yanlış anlama olmasın.

15. metugok

metugok Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci (sürüngen)
    Yer:
    Ankara
    eskidende iyiymişin yine iyisin bune yaaa kıskanıyorum cok iyi

16. :pEAce:

:pEAce: Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    istanbul
    almanyada sanırım cok sık oluyor sahte ilaç?? benim kuzenimde aynı vakayı sölemişti bende olmaz demiştim... :x sanırım herkeste aynı dert war. dikkat etmek lazım...

17. sivasli

sivasli Üye

Beğenileri:
    256
    Ödül Puanları:
    73
    arkadaslar gürkan tekrar aramiza döndü yakinda burda yine yazmaya baslar

18. blaxisss

blaxisss Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    kıl sorununu da aştın mı harika görünecek bence..
    tebrikler...

the_oracle bunu beğendi.
  19. CEMS22

CEMS22 Üye

Beğenileri:
    256
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İZMİR
    kütle gerçekten çok iyi tebrikler,ben ilk iki resime bakınca sırtı çok iyi buldum ama omuz biraz küçük kalmış gibi sırtla orantılayınca yinede genişlik iyi,,, son fotoda ise biceps pozunu bilek yukarı doğru vermişsin bu pozda bicepsdeki zirveleşme en iyi şekilde görünür bu eksiklik çok göze batmış,kütle mükemmel ama biceps çok düz zirve yapamamış aynı sey trisepsdede var yağsız bir kol ama sivrilik yok bence bunun üstüne gitmelisin.. eminim 50 lilik bir kol için çok çok daha iyi bir görüntü yakalardın.. başarılar....

saydam bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş