1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Evet gürkanin 2 yildaki degisimi

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve gurkan tarafından 12 Ekim 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. hernan77

hernan77 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    sağlık teknisyeni
    Yer:
    izmir
    almanaya da yaşıyordun galiba

merhaba gürkan çalışmanda başarılar dilerim. merak ettiği yanılmıyorsam almanyada yaşıyordun orada HANSA adlı bi suplement üreticis var mı. varsa ürünleri nasıl. bilgi verebilirsen sevinirim. teşekkürler..

2. gurkan

gurkan Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    hernan ben o firmayi hic duymadim ama senin icin arastirriim.ben genelde bms ultimate nutrition ve all stars in urunlerini aliyorum.ama senin icin bakarim bi

3. gurkan

gurkan Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar ben simdi kurum 6. haftasindayim ve sadece sustanon ve deca kuru yapiyorum,simdi bunlari birakip ardina bi 6 haftada primo alsam nasil olur.birde sunu soracam sustanon saclari inceltiyor primoda sac dokuyormu,kullanana ve tecrubesi olan arkadaslar cevap verirse sevinirim

4. hernan77

hernan77 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    sağlık teknisyeni
    Yer:
    izmir
    kullanmadım ama

kullanmadım ve saç döküyo mu bilmiyorum ama primo ile ilgili belki biliyorsundur da şöyle bi bilgi buldum:

kullanmadım ve saç döküp dökmediğini de bilmiyorum ama şöyle bi bilgi buldum.

Primobolan Orals: (Methenolone acetate)

Schering firmasının patenti altında birçok ülkede üretilmektedir. 5-25-50 mg 30 tabletlik kutulardadır. Primobolan'ın hap olarak piyasaya sürülen kuvvetli bir formudur. Çok düşük anrojen ve yüksek anabolik etkisi olan oldukça emin olarak kullanılan bir steroidtir. Bir başka ifadeyle, diğerlerine göre biraz daha az zararlı etkilere sahiptir. 17-alpha ve beta gruplarından olmadığı için karaciğer toksitesi azdır. Kadınlar bunu daha emin kullandıklarından, bilhassa kadın sporcular taranfından çok tutulmaktadır. Bütün steroidler gibi kuvvet ve ölçü aldırıcı nitelikleri fazladır. Steroidler ve özellikle Winstrol Depot ile çok iyi kombine olabilmektedir. Testte çıkmaması için yarışmada yapılacak testten üç hafta evvel kesilmesi lazımdır. Oysa depot etkili 100 lük iğnelerde bu süre bikaç kat daha fazladır. Normal, dozu erkekler için günlük 50-100 mg dır. Kadınlar için ise günlük doz 25-50 mg dır. Avrupa yapımı kutusu 45 $ civarında olup, Meksika yapımı daha ucuzdur.

5. spormen

spormen Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest çok serbest
    Yer:
    antalya
    gürkan abi çok iyisin gerçekten abi salonda güzelmiş salon diyorum baya güzel bir yere benziyor başarılarının devamını dilerim sana

6. gurkan

gurkan Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    tesekkurler arkadaslar.hernan verdigin bilgi icin sagol ama ben nedense bugune kadar hap almadim bundan sonrada almam galiba igne bana daha iyi geliyor.yinede sagol ama yazdiklarin icin

7. hernan77

hernan77 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    sağlık teknisyeni
    Yer:
    izmir
    hakan79 a özelden sor

hakan79 kendi başlığında sustanon primo kürü yaptığını yazmış istersen ondan tecrübelerini öğrenebilirsin.

8. petsy

petsy Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    28
    almanyada yasadıgını okudum hemenn bişe sorayım turkiyede satılan alman menseili suplementler olan allstar ve multipowerin almanyadaki prestiji nedir acaba.rağbet goren ürünlermidir acaba?

9. gurkan

gurkan Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    evet ikiside ragbet goren suplementler ama bením fikrim all stars zengin isi.cunku cok buyuk firma cok iyi reklamlar yapiyor ve cok pahali satiyor urunlerini bence degmez o kadar para vermeye

10. VinDiesel2

VinDiesel2 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Güvenlik
    Yer:
    Istanbul - Aksaray
    hocam iyi gelisme yapmissin...tebrikler...

11. Karabela

Karabela Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Güvenlik
    Yer:
    Istanbul
    abi yanliz su killarini aldirsana lütfen...cok daha güzel olursun...

12. gurkan

gurkan Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar yaptigim kür fos cikti.ilaci yarida biraktim cünkü aldigim misir sustanonlari sahteymis hic bi ise yaramadi.simdi bir aya kadar yeni bier küre baslayacam.deca alacam decanin yaninda en etkili ilac bence deca ve enentat ikilisi.ama enentat ve sustanon bende cok sac döküyor.decanin yanina iyi bir etki yapacak ve sac dökmeyecek hangi ilac var sizce,ama hacim icinde deca ile iyi kombine olmasi lazim bu ilacin

13. goldtrapper58

goldtrapper58 Yeni Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    karabela arkadasım yılın hatasını yapmıs ve gurkan ustanın kıllarına laf soylemiş gurkan usta basta yazdı kıllara yorum yok :D abi valla bende kür programları var sırf senin için kitapcıgı karıstırıyorum ustahocam hafif kur programı buldum dianobol deca-enentat-proviron-nolvadex-pregnyl bu hafif kür 10 haftalıkmıs bu 6-8 kg almak için istersen beni ekleusta yada burdan yaz elimdeki kitapcıktan sana yardımcı olmayı cok isterim ee topragız :)

14. sivasli

sivasli Üye

Beğenileri:
    256
    Ödül Puanları:
    73
    selam gürkancim nasilsin.ne zamndir görüsemiyoz.burda okudugumma göre son yaptigin kür olmamais fake cikmis.gercekten emegine üzüldüm.bu aralar yanima bi ugrarsan sana yardimci olmaya calisirim.basarilar kendine iyi bak görüselim

15. xshamur

xshamur Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    kolların yeter. güzel ölçü almışsın

16. gurkan

gurkan Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    size gecen öylemistim son yaptigim kur bi ise yaramadi cünkü sustanonlar sahte cikti.ama bugün forumdan tanidiginiz arkadas sivasli oguz yinede bir kac resmimi cekti.kür bi ise yaramadi ama kollarim sicak 52 cm i buldu

17. [Zafer]

[Zafer] Üye

Beğenileri:
    244
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Üniversite öğrencisi
    Yer:
    İstanbul
    Ya bu formda amma çok sivaslı var ya ele geçirdik resmen :D

18. sahmat

sahmat Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ...
    52 cm e 41 kere masallah dememek olmaz simdi :) .. basarilarinin devamini dilerim..

19. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    gürkan fotolarda ne ölçü nede simetri belirgin değil.pozlar saglam çekilmemiş.yalnız ikinci fotografta sol kol söylediğini yansıtmış.daha kaliteli fotolar bekliyoruz senden.zira ikinci fotografta bir kol 50 üzeri gorunurken diğeri 45 gibi durmuş.birde her yeni fotografında bıraz daha gençleşiyor gibisin.bu işin sırrı ne :)

20. [Zafer]

[Zafer] Üye

Beğenileri:
    244
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Üniversite öğrencisi
    Yer:
    İstanbul
    Gürkan bu sen miydin saçı sakalı kesince baya bi gençleşmişsin.Bence önceki fotolara göre daha define ve daha güzel olmuş gibi kollar sanki?

Sayfayı Paylaş