Eve Yapmıs oldugum spor salonum

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve phobiabenjamin tarafından 15 Ocak 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. phobiabenjamin

phobiabenjamin Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    28
    evet arkadaslar kendı kafamda cızdıgım ınternettte arastırdıgım bır kac vucut gelıstırme sehpasını cuzu mıktara demırcıde yaptırdım squat rack ve ınclıne bench press sonuc sanırım mukemmell degılmı urunlerın malıyetıne gelırsen ınclıne bench press te 60*40 3mm et kalılıngında 6 metre profıl kullandım profıl fıyatı 40 tl ve ısclık 50 tl verdım , squat rack e ggelırsek 50*50 2 mm et kalınlıgında profıl ve 2mm et kalınlıgında 2metre 40*40 profıl kulladım toplam profıl fıyatı 40 tl ıscılık bunada 50 tl verdım bu foyatrlara doseme fıyatı dahıl degıl dosemeler ıcn de flat sehpası ve ınclıne bench ıcın toplam 8 mm etkalınlıgında mdf tahta uzerıne dosettı tahta ve doseme fıyatı toplam 50 tl yaa patladı ama 8mm et kalınlıgında mdf yee yaptıgıma cok pısmanım akıllı vıda sıstemı bu tathta kalınlıgında bozuluyorr dıkkat edın , ez bar 120 delta marka duz bar 120 delta marka , dumbellar adler marka , bench barı delta marka 168 cm uzunlugunda agırlıklar 2*20 kg ve 2*10 kg ve 4*5 kg delta marka alacak olanlara onerırım yorumlar sızın yakında scoott sehpası ve dıps sehpası yapacam bunlarda bırebır profesyonel olculer de olacak

Son düzenleyen: Moderatör: 16 Ocak 2012
  2. pozitronn

pozitronn Üye

Beğenileri:
    1.739
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    inşaat mühendisi
    Yer:
    Adana
    yerinde olsaydım bench sehpasından sonra scott sehpası yaptırırdım.yani 2 göğüs sehpan var ama biceps için herhangi bi düzeneğin yok.ama güzel olmuş.keşke incline benchin ağırlık koyma yerlerini de normal benchte yaptırdığın gibi yaptırsaydın.ama güzel olmuş tebrik etmek gerekir.

3. defenator

defenator Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    13
    hepsi birbirinden güzel olmuş. el işçiliğiyle yapılan şeyleri hazır alınanlara değişmem.
    istediğim gibi bir tv sehpası bulamadığım için inat edip tv sehpası yapmışlığım vardır. 2004 ten beridir de kullanıyoruz :)
    şimdilik sadece bench sehpası yapmayı düşünüyorum. evde çok yer kaplamasın diye minder kısmının portatif olması daha uygun olacak sanırım.
    eline sağlık bu çalışmalar bana da fikir verdi

Sayfayı Paylaş