Eve Malzeme

Konusu 'Alış-Satış' forumundadır ve Ulas1903 tarafından 14 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Ulas1903

Ulas1903 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Eve bar döküm plaka(ucuz olduğu için) ve kısa bar almayı planlıyorum
    uzun barı sehpada çalışıcam ama şuanda sehpa için param yok onun yerine daha geniş bi sehpada çalışsam olur mu bildiğiniz salon sehbası aklımda 1 tane bar var o 5 kg yazıyor internetten alıcam ağırlıklarda 15 kg alsam yeterli diye düünüyorum barla beraber 20 kg olur kısa barda alırım onlada 15 kg olur tabi onları parça parça alıcam daha az ağırlığada düşer eldivende alırım 5 liraya buldum netten yavaş yavaş yeni malzemeler alırım daha öncede 2 adet 4 kg dumbell bükme göğüs yayı el sıkıcağı ve ip vardı bu arada kenidimide anlatayım 15 yaşındayım 174 boyunda 63 hg civarındayım bu aletleri bıraktım evde kendi ağırlıklarımla çalışıyorum şu şekilde yapıyorum
    15 yumruk üzerinde şınav
    30 mekik
    20 alt karın ayağı havaya kaldırma hareketi
    25 normal şınav yapıyorum sırt kası çalışıyorum dumbella omuzda çalışıyorum
    bu bench_O bench press le göğüsleride geliştiririm hem ayrıca 2. dönem büyük ihtimal salona gidicem yardımlarınızı bekliyorum 100 lira bütçem var

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 17:29 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 16:27 ----------

beyler bi cevap verin bakıp bakıp geçmeyin

2. kokopelli

kokopelli Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  3. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Eğer seneye salona yazılmıyıcaksan keisn eve baya bi ağırlık çekebilirsin ve uzun süre evde çalışabilirsin , izmir'de ben sportcu adı altında demir malzemeleri vesaire yapan bir yere 100kg ağırlık + dumbell barı2 tane + halterı barını 120 tlye yaptırdım :) şimdi adidasdan 25 kg dumbell seti almaya kalksan 89 tl ile 100 tl arasında bir fiyat minimum ben bu ağırlıkları bu fiyata alınca evimde rahat rahat çalışabiliyorum , ama ben çok fonksiyonlu bench press sehpasıda yaptırdım.Rahat rahat çalışabiliyorum , sana tavsiyem dediğim gibi Sportcu , Demirci adı altında bu işi yapan bir yer bulabilirsen olduğun şehirde böyle daha ucuza geliyor sadece şuna dikkat etmeni tavsiye ederim bu konuda yapılan halter ve dumbell barlarının ölçülerini sen ver adama :) yoksa benim gibi düz halter barın biraz kısa olur yani olimpik bar ölçüleri ver gene yapıyor adamlar yani izmirdeki adamlar :D bu ağırlık setini çektikten sonra çalışması kolay olur , sırt içinde 20 tlye netten barfiks aleti almıştım sen 15 tl-20 tl arası kordior barfikside takabiliceksen alabilirsin başka bir ekipmana gerek yoktur diye düşünüyorum bunlar sadece tavsiyelerim Ulas1903 yanlız salona gidiceksen seneye böyle bir şeyler alırsan zararlı çıkarsın salona gittiğinde evde yatar bu ağırlıklar...

Sayfayı Paylaş