Evdeki Program

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve mehmet0057 tarafından 1 Ocak 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. mehmet0057

mehmet0057 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    İyi günler.Ben evde vücut çalışmaya başladım ama benim agırlık aletlerim fln yok.Mekik , şınav, barfiks yapmaya çalışıyorum.Beslenmemede özen gösteriyorum.Yaş:18 , Boy:1.65cm , Kilo:73kg sizce böyle gidersem kilo verebilir miyim ? Önerilerinizi bekliyorum. Selamlar...

2. atakan123123

atakan123123 Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Şişli/İstanbul
    Yani Vucüt ağırlığını kullanarak Çalışmak ve Kilo vermek istiyorsunuz Vuüct geliştrme Amaç ise(Fit olarak)En azından Dambıl alabilirsiniz ok pahalı Şeyler değil zaten.
    Kilo vermek ve kilo verme hızı Sizin Metabolizmanız,Nabızınız,Kan şekeri v.s İle Alakalı
    Normal şartlarda böyle giderse ki Yaş da Genç Çok rahat Ayda 2kg ve üzeri kilo verirsiniz.
    Bilmiyorum bi araştırma yapılmış mı?Ama ben 4aydır falan Diyet yapıyorum Günde En az 1maden Suyu tüketiyorum.Antreman Öncesi Ya da akşam Yemeği sonrası ağırlıklı Sanırım onunda faydası Oldu.Günlük olarak alınması gerekn Her şeyi alın Çok ağır diyet yapmayın.Yavaş yavaş azaltmak Daha etkili Bence...

3. mehmet0057

mehmet0057 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    yorumunuz için teşekkürler.Bi soru daha soracaktım.VG yapmadan fln sadece beslenmeye dikkat ederek kilo vermek mümkün müdür? Selamlar...

4. atakan123123

atakan123123 Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Şişli/İstanbul
    Tabiki mümkündür ama yağ yanında kaslar da yıkıma uğrar kısacası Kas yakarsınız Aynı zamanda. Sporla Hem daha sağlıklı hem daha kaslı Olmak daha mantıklı;)

5. mehmet0057

mehmet0057 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    sizce yarın başlasam düzenli olarak mekik , şınav barfiks ve beslenme ile ne zamana kadar vücut hatlarım gözükmeye başlar.Selamlar...

6. judgementday

judgementday Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    53
    yediğinden daha fazla kalori yakarsan kilo verirsin ben ilk bu işlere meraklandığımda fiziksel aktivitelerin ne kadar kalori harcadığını hangi yemekte ne kadar kalori olduğunu araştırdım kilo alıcak veya vericeksen bunları bilmen gerek

7. mehmet0057

mehmet0057 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Ben malumunuz ygs-lys ye hazırlanıyorum.Antreman fln yapamıyorum yukarıdada belirttigim gibi evde çalışmaya başlayacagım.Sizce benim nasıl çalışmam gerek Realblade ?Selamlar...

8. BeBeT0

BeBeT0 Üye

Beğenileri:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    bende çalışıyorum ygs lys ve kolaylıkla çalışıyorum öncelikle aldıklarım

20 kg dambıl set
    Z-bar ve plakalar
    pılates topu

3 ünü aldım pılates topu neden derseniz evde sehba yok Dumbbell Bench Press Gibi hareketler için pılates topu aynı görevi görüyor tavsiye ederim. Genel olarakda çalışma için https://www.bodyforumtr.com/vbforum/evde-dumbell-ile-ali-ma-t8567.html konusundakileri yapmanız yeterli olucaktır :)

9. mehmet0057

mehmet0057 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    BebeTO bnde bu malzemeler yokta ben bi fikir yürüttüm.Dumbellerı 2,5Lt cola şişesine benzetip su doldurup kolları fln öyle çalıştırıyorum.:) Mekigi yerde yapıyorum.Barfiksi kapının demirine asılıp yapıyorum.Ayakları komando dansı yaparak çalıştırıyorum.Sence ne kadar dogru yapıyorum ? Selamlar...

10. dolob

dolob Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    https://www.youtube.com/watch?v=Y-zhRqMb9lI&playnext=1&list=PL53E3B272ADE87D4F&index=26

Son zamanlarda youtube manyağı oldum sanırım bunlar gayet işe yarıyor ben de tam bilgi sahibi değilim ve soru sormaktan çok araştırma yapmayı daha uygun görüyorum şahsen hiç net cevap alamadım, bu biraz şey gibi; bir kişi bir işte uzmandır ve başkasının uzaman olmasını istemez sorduğunuz sorulara öyle politik cevaplar verir ki hem o işi iyi bildiğini gösterir hemde aslında tam bir bilgi vermiş sayılmaz; içimden gelen bir hikaye;
    eski zamanlarda bir kılıç ustası yanında çalıştırdığı çırağı sıkı bir eğitimden geçirmiştir ve bu çırak birgün ustaya ihanet eder, krala eğer ustası yerine bunun ile çalışırsa daha güçlü silahlar yapacağına ve daha ucuza yapacağına söz verir, kral çırağı dinler ve ilk savaşta tüm klıçlar kökünden kırılır, ordu yenilir, idam öncesi çırağa ve ustaya neden böyle olduğu sorulur çırak hiç anlam veremiyodur ustasının öğrettiklerini aynen uygulamıştır, ama usta bir sırrı vermemiştir, kılıç suda soğutulurken maşa kısa süreliğine açılıp kapatılması gereklidir...

11. destan30

destan30 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    28
    selam ben de şöyle bir program uyguluyorum150 yarım mekik ve ip atlama 25 şınav yanlara esneme.hergün yürüyorum.5 ay bu programı uygulamayı düşünüyorum ne dersiniz.

Sayfayı Paylaş