Evdeki ekipmanlarımla yaptığım vücut ( espri )

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve acemi-cocuk tarafından 14 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 17 üye.
  1. arnoldd

arnoldd Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    banı antremandan sonra protein tozu ve suyla karıştırıp içtim.Bayağı yararını gördüm.Bicepsler 3 cm attı.

2. speedtouch

speedtouch Üye

Beğenileri:
    1.539
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Angara
    bann'ı ben şahsen tavsiye etmiyorum mideye oturuyor, idman temposunu düşürüyor, ayrıca vucutta katabolik etki yaratabilir çok sakıncalı.

3. speedtouch

speedtouch Üye

Beğenileri:
    1.539
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Angara
    aneximandros başlığı uygun olan yere taşıdığınız için teşekkür ederim, bu konu bir anda türedi önce okuyan herkez sinirlendi, sonra herkez espiriye dahil oldu, bir enteresan oldu :)

4. gameover

gameover Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    0
    ya arkadaşlar ben de bi sorun olduğunu keşfettim. benim kalflar 6 aydır çalışmama rağmen hep 200 metrede kalıyo. bi türlü 1 kilometre olmadı. 2 kiloluk dambıl mı kullansam :lol:

5. speedtouch

speedtouch Üye

Beğenileri:
    1.539
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Angara
    benim alacağım bisiklet pompasını al, o garanti şişiriyor, syntholden sonra yüzyılın icadı :D

6. gameover

gameover Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    0
    valla acemiye helal olsun. adam 2 ayda 2 kiloluk dambıllarla kalfları 3 milimden 1 kilometreye çıkardı. ben daha yerimde sayıyorum. şu pompadan alacaz artık olmazsa :):)

7. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    UYARIDIR.

başlığa hiç bakmadan atılan mesajları okudum (bu benim yöntemlerimden biridir) sonra başlığı tahmin ettim bisiklet,koşu,yada bisiklet ekipmanı sonra başlığa baktım sonrada ne kadar boş mesaj atıldığını gördüm.

konu dışıda olsa kendi kalitemiz adına güzel paylaşımlar yapalım. Eğer bu şekilde devam edilecekse konuyu kitlemeden çöpe atarım sizde çöplükte çöplük gibi mesajlarla devam edersiniz.

8. speedtouch

speedtouch Üye

Beğenileri:
    1.539
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Angara
    Flexor hocam, bu başlığa msj atan kişileri rencide etmeden bunu söyleseydiniz daha mutlu olurdum, böyle bir geyik konusunun bizi kalitesizleştirdiğini düşünüyorsanız konuyu kaldırın daha iyi.

saygılar

9. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    sizi rencide etmek değil. sizin bu bahsettiğiniz mesajlar için ben her atılan mesajda girmek zorunda kaldığımı belirtmek isterim. çöp kutusu deme sebebim oraya attığım mesaja asla dönüp bakmam ve üstümden bir yük kalkmış olur.

''çöpe atarım sizde çöplükte çöplük gibi mesajlarla devam edersiniz.'' hiç bir yanlış yok eğer bu tarz mesajlar devam ederse çöp kutusunda kitlemeden atacağım ve isteyen espirisine orada devam edebilir. espiri güzel şeydir benim mizah anlayışım mantık dahilinde yapılan espiridir bunun haricindeki söylemlere gereksiz zaman kaybı diye nitelendiririm. bu kayıp sizin olmayabilir fakat benim sürekli burayı kontrol etmem benim için büyük bir kayıp. heleki yönetimin şuan aktif olmaması bunun üstüne eklenince beni daha iyi anlamanızı umarım.

10. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Tabiki Flexor'da haklı, buraya Acemı'nın yazdıgı mesajları okuyup gunluk sıkıntılarından kurtulup bır nebzede olsa gulumseyen ınsanlarda haklı..

Dedıgınız gıbı tamamen bos mesajlarda olsa, kullandıgı tamlamalar vs guldurucu nıtelıkte..

Haa zaten yaratıcılıgı buraya kadar Acemı'nın o da bellı oldu..

Tadı kactı anlayacagınız baslıgın..

11. speedtouch

speedtouch Üye

Beğenileri:
    1.539
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Angara
    Bence de tadı kaçtı zaten bir iki gün sürdü espiri güldük ettik tadında bitirelim.

Flexor Hocanın işi zor bunu biliyorum ama şu da var , espiriye dahil olan kimse forumu çöp etme kirletme amacıyla yazmadı , hocamın sert konuşmasına gerek yoktu , espiri yapıldı bitti konu silinsede olur.
    Bu konu saçma sapan bir yere açılmıştı ben dahil bir kaç üye konu dışışına açılmasını talep etti aneximandros ta taşıdı , gayet kibar bir şekilde ''şimdilik burda yazanların keyfi yerinde konuyu kitlemiyorum'' dedi.Flexor hocanın işin zor olduğu ilgilenmesi gereken çok şey olduğunu biliyorum fakat aneximandros gibi kırıcı olmayacak birşekilde söyleyebilirdi.

Saygılar

gameover bunu beğendi.
  12. Yilmaz02

Yilmaz02 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Hımm))) guzel vucut yapmissin:) Gigigii :D :D

13. aneximandros

aneximandros Özel Üye

Beğenileri:
    2.154
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Teorik Kimya
    Yer:
    USA
    Moderasyon konusunda su gun icin butun yuk Flexor'un omuzunda. Flexor her zaman anlayis gosterdi, uyelerimizden de ayni seyi beklemenizin bir sakincasi olmasa gerek. Kendi mesajimi sildim, cunku Flexor'a hak verdim. Uslup konusunda inanin hepimiz cok dikkat ediyoruz, cunku yol gosterici konumunda oldugumuz icin diger uyelerimize ornek olmak zorundayiz. Zannediyorum, bu konuyu daha fazla irdelemenin geregi yok. Baslik da amacina hizmet ettigine gore cop kutusundaki yerini almamasi icin bir neden yok.

FleXoR ve diego7 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş