Evde yapilabilecek antraman proğrami

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve şerif tarafından 22 Aralık 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. şerif

şerif Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    özel bir şirkette kafe çalıştırıyorum
    Yer:
    uşak
    BENİM SALONA GİTMEM İMKANSIZ VE EVDE YAPMAK İSTİYORUM.SPOR ALETİ OLARAK 2 ADET KISA BAR,1 ADET UZUN BAR,30 KG PARÇALI AĞIRLK,2 ADET10 KG AĞIRLIK,2 ADET 7,5 KGAĞIRLIK,AYRICA BENÇH PİRES MAKINA,BARFİKS ÇEKME YERİM MEVCUT.ISINMA AŞAMASINI GEÇTİM VE EVDE YAPABİLECEĞİM BİR PROĞRAMA İHTİYACIM VAR.YARDIMCI OLURSANIZ ÇOOOOOOOK SEVİNİRİM.ŞİMDİDEN TEŞKKÜRLER...:lol:bench_O

2. apethan

apethan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Benim yaptığım programı yap kendim yapıyom ilklerde belin ağrıyo çok ağrırsa ara ver 1 2 gün ama sonra yapsanda ağırmıyo ben 14 gündür yapıyom artık terlemiyom bile 20 günde dahada arttırıcam ilk yaptığımda kollarım bile ıslanmıstı terden avuçlarımın içi filan :D
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/cal-sma-program-m-t32886.html

3. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Değerli üyemiz ;
    Size önerimiz öncelikle forumda bir müddet zaman geçirmeniz, mevcut başlıkları okumanız ve hangi kas grubu için hangi hareketlerin yapılabileceğini gösteren egzersizler bölümünü incelemeniz.

Daha sonra yeni başlamış iseniz forumda 3.aya kadar program kalıpları mevcut onları inceleyebilirsiniz.
    Eğer daha ileri aşamada iseniz diğer üyelerin programlarının yorumlanması için açtıkları başlıkları inceleyiniz.

Hala tereddütleriniz varsa mevcut programınızı ve diğer özelliklerinizi yazacağınız bir başlık açınız ve üyelerimizin yorumlarını almaya çalışınız.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.
    Bodyforumtr Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş