Evde yapıcam barfikx çubuğuda aldım yardım ederseniz

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve alihayat tarafından 18 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. alihayat

alihayat Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    5 Kg 2 Dumbell var barfiks çubuğuda aldım bugün monte ederin inşallah becerebilirsem :D Öncelikle karın göğüs kol ağırlıklı gitmek istiyorum . Çok fazla barfiks çekemiyorum 5 tane felan çekiyorum 18de şınav çekebiliyorum . Flexor hocamızın göğüs programını ve youtubedaki şu meşhur 8 dakikalık karın kası egsersizleri var onu yapmayı planlıyorum . Sizden yardım istediğim konuysa göğüs programının yanına şınav programı eklemek istiyorum . Şınav programım nasıl olmalı biliyosunuz üst göğse daha çok vuran şınav şekli var değişik değişik şekiller bunu nasıl yapmalıyım bide 1 gün ara vermesem bişi kaybeder miyim yani hergün yapsam ? Ayrıca boyum 1.83 kilom 68

2. drokin

drokin Yeni Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    bende koridor barfiks demiri var 1 tane dambıl var ama dambıl pek çalışmıyorum genellikle street workout yapıyorum ama barfiks nedense geniş tutuş avuşlar karşıya bakacak şekilde 2 tane çekebiliyom :) ama dar utuş avuç içi sana bakacak şekilde çekerken 5-6 tane çekiyorum şınav 35-50 arası çekiyorum :)
    http://t1307.hizliresim.com/1c/k/qdyxf.jpg
    kendi imkanlarımla yaptım :) şınav çeke çeke böyle oldu :))

3. alihayat

alihayat Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    teşekkür ederim cevabın için bence uğraşçam inş . sorularıma cevap vericek biri yok mu yardımcı olacak ?

4. alihayat

alihayat Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    yok mu yardım ?

5. Destiny

Destiny Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    Herkes full üst vücut çalışıyor.Alt vücudun diğer kaslara faydasını bi araştırın bence.

Sayfayı Paylaş