Evde vucüt geliştirmeye başlıycam yardım

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve spectacular_iey tarafından 26 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. spectacular_iey

spectacular_iey Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar daha önce düzensiz olarak 4 ay felan salon çalışmam oldu( araya 1 er ay felan girerek) ama üstünden 1 yıl geçti.. Anlayacağınız spor yapmamış gibiyim.. Evde spor yapmaya başlayacam.. Önereceğiniz program var mı ? dumbell ile çalışcam sadece bu beni kısıtlıyor bi çok hareket eksik kalcak ama Dumbell ile olabilecek en eksiksiz program nedir , önerir misiniz ? hafta da 3-4 gün 1 er gün ara ile yapmayı düşünüyorm ..

boy 183
    kilo 77

kol 31
    omuz 104
    bel 89
    göğüs 93

Şu an vucut ölçülerim bu omuza daha çok yüklenmek

2. eleroniel

eleroniel Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    28
    hareketleri forumun Vücut Geliştirme Egzersiz Hareketleri bölümünden bulabilirsin.En basitinden Pazartesi:Göğüs-Biceps
    Salı:Triceps-Omuz-Bacak
    Çarşamba: Dinlenme
    Perşembe:Göğüs-Biceps
    Cuma:Triceps-Omuz-Bacak

3. spectacular_iey

spectacular_iey Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

haftanın 5 günü aşırı bence , 3-4 gün ideal vucuda dinlenmesi içinde zaman vermek lazım.. yazdıgınızdan ziyade ben pazartesi çarşamba cuma çalışacaksam .. Göğüs biceps çalışırken hangi hareketleri yapmaıyım yeni başlayanlar için birden bölgeleri ayırmak mı lazım yoksa 1-2 ay yeni başlayanar için vucudu ısıtma programı mı uygulamak lazım bunları merak ettim ..

4. eleroniel

eleroniel Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    28
    eğer spor geçmişiniz varsa(şınav,barfiks) bence alışma programını uygulamanıza gerek yok direk bölgesel programdan başlayabilirsiniz.Bu arada haftada 4 gün çarşamba dinlenme var.

5. spectacular_iey

spectacular_iey Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    anladım hocam .. Siteden ayrıntılı program yazan olmuycak galiba :) ben sayfaları gezip bi program oluşturuyum buraya yazarım programı uygun mu değil mi yardımcı olursunuz ..

6. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123

Sayfayı Paylaş