evde vücut geliştirme konusunda yardım

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve excellentr tarafından 9 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. excellentr

excellentr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    arkadaşlar foruma yeni katıldım. nereye konu açacağımı da bilmiyorum. inşallah doğru yerdir. vücut geliştirmeye yeni başlamadım fakat sorularım olacak size. öncelikle boy 1.93 kilo 85 yaş 18 maddi durumumuz fazla iyi değil spor salonuna yazılamıyorum fakat elimde sadece 9 kglik dambıllar var kol çalışmak için almıştım açıkçası bunlarla yapılabilecek başka egzersizler var mı sizce varsa onları alabilirim.Bir de forumu çok araştırdım hareketleri yapıyorum fakat hareket amacına ulaşmıyor sanırım mesela göğüs çalışıyorum ama kolumun daha fazla çalıştığını hissediyorum göğüste tık yok bu konularda hedef kasları doğru çalıştıracak hareketlerden de varsa alırım bi dal teşekkürler iyi günler

2. HouseMafia

HouseMafia Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    38
    Senin yerinde olsam göğüs triceps ve omuz gibi kaslarımı şınav ve şınav varyasyonlarıyla çalıştırıp. Biceps kanat bilek gibi kaslarımı da dambıl ile çalıştırırdım.

3. JauneRouge

JauneRouge Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Forumda homemade sistemler ile ilgili bir baslik vardi sanirim orayi bir okuyun isterseniz dusuk butceyle yapilabilecek spor aletleri vardi. Bunlarida kuracak alanin varsa calisma sistemine ekleyebilirsin. İnsan istedikten sonra her turlu calisir yeterki azim olsun.

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

4. excellentr

excellentr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    dediklerini değerlendiricem dostum teşekkürler :)
    --- Mesaj birleştirildi, 10 Ağustos 2014 ---
    onu görmüştüm sanırım fakat pek çekici gelmedi yine de teşekkürler :)

5. TopaLNinja

TopaLNinja Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Kardeşim yarım saatte toplam 100 sıınav cek ve bunu birer saat arayla yap 2.Dan kickboxcuyum biz agirlik kaldirmioruz ve vucut agirligimiz ile olabildigince sik calisiyoruz 1. - 20 sinav cek 2 dk dinlen Bu sekilde yarım saatte çok rahat 10 dkda 100 sinav cekersin yarim saat ara ver bida 100 cek aman birden abanma strese sokma kendini 2 gün sonra sıkılırsın
    Ayrıca mekik karın kası yapmıyor olduğu yerde dik dur ve zıplayarak kosuyormuscasına yapmaya başla ve hızlanıp dizlerine kendine cek ve ardından zıpla sureklı .ve gun ıcınde ev dolasırken veya pcde oyun oynarken şahsen ben yapıprum öldünmü yat ceza 20 sinav boylelikle kas yaparsin Boyle Boyle gunde 300 sinav cekersin rahat son olarak sinav cekerken --dirseklerini olabildigince kapat yanlara acma kendine cek ki baski göğsünde tutulsun ve daha iri gogiluslere sahip ol. Umarim yardimci olmusumdur kolay gelsin.

excellentr bunu beğendi.
  6. TopaLNinja

TopaLNinja Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Edit = burpees ve mountain climber hareketleri yap ve youtubeye " barbrothers " yaz adamlar sana vücut agırlıgıyla nasıl calısılır onu gosterıyorfacebooktan takip et çok motive ediyolar

excellentr bunu beğendi.
  7. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link : En Çok Sorulan Sorular ve Cevapları - BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu

BodyForumTR Kullanım Kılavuzu - BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş