evde vücüt geliştirmek

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve onur7406 tarafından 9 Kasım 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. onur7406

onur7406 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    bartın
    merhaba arkadaşlar öncelıkle forum kurallarını bılmedığım ıcın konuyu yanlış yere yada hatalı açmış olabılırım kusura bakmayın

Boy 1,74
    Kılo 76
    Öncelıkle çok hızlı kılo verıp alabılen bır ınsanım eğer spor yapıp boğazımı kısmasam bıle ıkı ayda 6kılo verebılıyorum bu sene askerıye ve polıslık mulakatına girdığımde 70 kıloydum tabı bu bır aylık bır spor netıcesınde araya giren ramazan ve sonrasında kurban bayramı benım 6 kılo almama sebep oldu daha doğrusu ben ızın verdım ıstemeyerekde olsa,bu senede polıslık ve askerıye mulakatına gireceğım ıcın ne kadar kılo verırsem verıyım bu bel bölegemdekı yağlardan kurtulmak ıstıyorum salona gıtmeye vaktım yok eve kondısyon bısıkletı almayı dusunuyorum ek olarak 7'ser kıloluk 2 dambılım gögüs yayı ve el yayım var inşallah sızın yardımınızla fit bır vucuda sahıp olmak ıstıyorum.Günlük yaptığım işler ise sunlar;
    haftada dört gun dersanem var 9 da gidip 3 gıbı çıkıyorum doğal olarakda acıkıp kantınden fast food tarzı seler almak zorunda kalıyorum kantın urunlerıde malum zaten
    diğer 3 gun ise tatıl akşamları ıse bıldığımız ev yemeklerını fazlasıyla tuketıyorum
    Bılgı bırıkımlerınızle ve tecrubelerınızle lutfen yardımcı olun elımde olan spor aletlerı Kondısyon Bisikleti, 2 dambıl, gögus ve el yayı
    Bu yazıyı üsenmeden okuyupta yardımcı olanlara sımdıden çok teşekkur ederım :)

2. buraksaibot

buraksaibot Yeni Üye

Beğenileri:
    76
    Ödül Puanları:
    28
    yağlardan kurtulmak için insanity workout (araştır)
    dumbella çalışmak için de Superior Dumbell Workout

3. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link : Bodyforumtr kullanım kılavuzu | BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş