EVDE VÜCÜT GELİŞTİRME

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve oNi tarafından 3 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Evde vücüt geliştirilirmi ?

1. Evet

oy sayısı 11
    100,0%
  2. Hayır

oy sayısı 0
    0,0%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. oNi

oNi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba herkese, ben 16 yaşındayım 62 kilo ağırlığındayım size sormam gereken bir kaç merak ettiğim bazı sorular var ;

Ben evde her gün 60 nizami 30 elmas şınav 10x3 barfiks 50 arka kol bacaklar sandalyede vücüt ağırlığımla 20x5 5kg dumbell yatarak ve düzenli bir mekik programım var. Bu spora yeni başlıyorum yaklaşık bugun 14 gün oldu kol ölçüm 30cm sizce bu yaptığım hareketler biceps'i harekete geçirir gözle görülür hale sokar mı herkese şimdiden teşekkürler

2. oNi

oNi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ÇEVAP YAZALIM BEYLER UPUPUPUP

3. EvenYou

EvenYou Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben 5 aydır gelişiyorum natural hiç toz falanda kullanmadım eve göre ve toz kullanmama göre iyi geliştim işin sırrı beslenme sanırsam tavuk ve peynir yumurta :D

4. h3adslay3r

h3adslay3r Üye

Beğenileri:
    54
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Kaslarını hergün çalıştırma. Antrenmanlar arasında 1 veya 2 gün dinlen. Beslenmene de dikkat et eğer yeteri kadar protein almazsan vücut geliştiremezsin. Vücut geliştirmenin %80i beslenmedir. İstersen 1000 şınav, 1000 barfiks çek beslenmeden olmaz. Nasıl beslenilmesi gerektiğini forumda araştırarak bulabilirsin. Eğer bicepsleri çalıştırmak istiyorsan barfiks barını ellerin sana doğru bakacak şekilde birbirine yapışık tutup kendini yukarı çekeceksin. Dumbbell ile hammer curl ve biceps curl yapabilirsin. Bunlarda bicepsleri çalıştırır.

Son düzenleme: 5 Şubat 2015

Sayfayı Paylaş