EVDE SPOR YAPMAYA YENİ BAŞLADIM PROFLARDAN ÖNERİ BEKLİYORUM. YARDIMM!!!!!!!!

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve SafakDeniz tarafından 28 Aralık 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. SafakDeniz

SafakDeniz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    SELAMIN ALEYKÜM MADDİ SIKINTIMDAN DOLAYI EVDE SPOR YAPMAYA BAŞLAMAYA KARAR VERDİM. İSMEKİN SPOR KURSLARI VARDI BAŞVURDUM HABER BEKLİYORUM EĞER OLURSA ORAYADA GİDİCEM BOYUM 1,76 KİLOM 64 BU ARALAR ERKEN KALKAMIYORUM SABAHLEYİN 1 BAZEN 2 YUMURTA YİYORUM EKMEK SEVERİM EKMEKTE YİYORUM AKŞAM 5 GİBİDE 1 TABAK YEMEK YERİM SONRA AKŞAM 11 E DOĞRU SPORDAN ÖNCEDE BİŞEYLER ATIŞTIRIRIM.
    GÜNDE BARDAK DEĞİL KAVANOZLA SU İÇERİM YEMEK YERKEN HER LOKMADA YUDUMLARIM YANİ SUYLA ARAM İYİDİR. EVİMDE BARFİSK DEMİRİ VAR 10 TANE BARFİKS ÇOK RAHAT ÇEKİYORUM BİDE YAY VAR RESİMİNİ ATICAM. ELİME PARA GEÇERSE YADA SAĞDAN SOLDAN BİYERDEN BULURSAM DAMBILDA ALICAM. BENİM OKADAR BÜYÜK VUCUD GELİŞTİRME HAYALİM YOK AMA NORMAL İNSANLARIN YANINDAYKEN DİKKAT ÇEKMEK İSTİYORUM FİZİĞİMLE. İSTEKLERİM OMUZ,GÖGÜS,KARIN ŞİMDİDEN ÇOK TEŞEKKÜRLER. Adsız1.png Adsız2.png IMG_5070.JPG

2. Ragnarok07

Ragnarok07 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Ah benim maddi sıkıntısı olan kardeşim 4-5 sene önce nasıl kizardim.Param olsa .. Atcam piyasayida param yok derdim zengin sporu derdim.Sonra bi para geldiki Allah sesimi duydu dedim 2 yıl body yaptım bende body sonra yetmedi 1 yıl boks yaptım psikolojik ve mideyle ilgili bir suru sorun yaşadım.En son halim 176 boy 63.5 kilo.Ve tekrar başladım 3 aydır sadece evde bir iki çalışıyorum ve bulk yapıyorum 66 olmadan salona girmek istemiyorum.
    Sonuçta her yerde bi seklimiz vardı.

Simdi gelelim sana dumbil ? Nedir dumbel ?
    Ağırlık mi ? Orantılı ağırlık mi ?
    Ah bi dumbelim olsa diye düşünme.5 lt lık su şişeleri bosuna mi duruyor ?

Al şişeleri bağla tutacak yerine bir bez.Ve kullan onları inan spor bilgin varsa.
    Dumbella olan hareketlerin %90 inini bununla da yapabilirsin.
    Tak barfiks demirinin iki ucuna basta biraz dengesizmis gibi gelebilir ama dengeyi saglamandada faydası olur.Ve en büyük faydası psikolojik olur.Güçlü adam.Yılmayan adam.Her şartta çalışabilecek büyük adam.

Burada belki birileri aman dumbellar dengeli suyla dengeyi sağlayamaz kendini sakatlar der belki ama sen inanirsan ve biraz hareketlerin dinamiği hakkında bilgi sahibiysen çok rahat yaparsın.Spor yaparken arada ac bi yudum iç Gülümse ve bana teşekkür et ;)

3. SafakDeniz

SafakDeniz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    İsmekten cevap gelmedi belediyenin ücretsiz pzt çrşmba cuma fitness bölümüne yazıldım 3.günümdü dün şimdiden gögüsler şişmeye başladı allah razı olsun belediyemizden bizide düşünüyo istediğim her hareketi her şekilde yapıyorum 1 saatte değil dün 3 saat spor yaptım yemek 2 tabak yiyorum inşallah istediğimiz gibi olur herşey.

Sayfayı Paylaş