Evde Spor Yapmak için Voit Bio Force nasıl bir başlangıç olur Yardım Lütfen !!!

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve VeSu tarafından 3 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. VeSu

VeSu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Öncelikle konuyu yanlış yerde açtıysam özür dilerim. Yaklaşık 6 7 aylık bir spor salonu tecrubem var az çok hareketleri bilirim fakat spor salonuna gitmem artık mümkün olmuyor evde çalışmak istiyorum.

Marcy Sm4000 ürününü aldım ev için. odaya çok büyük geldi hiç çalışamadım geri satmak zorunda kaldım. Çok başarılı bi ürün hemen hemen tüm hareketleri yapabiliyorsun çokda sağlam yapılı fakat odada hareket alanı kalmadığı için kilo takmak bile eziyet haline bende başka aletlere yöneldim

Bir ayarlanabilir bench press sehpası alıp dumbel ve barbella bir çalışma yapmayı düşündüm fakat oda bana brz basit geldi onun yerine birçok hareketi içinde barındıran

Voit Bio Force ürününe yöneldim fakat internette hiçbir yoruma rastlamadım sitenizi uzun zamandır takip ediyorum eminim ki bilgisi olan arkadaşlar vardır burada . Bu ürün nasıldır evde çalışmak için yeterli imkanı sağlar mı Değişik bir yapısı olduğu için bench pres yada serbest ağırlıklardan aldığımız verimi bundan alabilir miyiz ?
    Yorum yazacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum.(Terimlerde yanlışlık yapmış olabilirim amatörlüğüme verin)

2. münzevi

münzevi forum Kurdu

Beğenileri:
    707
    Ödül Puanları:
    103
    Ama bu üründe sehpa yok bench press nasıl yapacaksınız?
    Bunun yerine size marcy MWB 765 gibi latlı ve ayak aparatlı bir sehpa (şu anda sıfırı yok, 2. el düşerse alabilir veya sıfır York'un muadil ürününü alabilirsiniz) ve eğer odada yeriniz kalırsa bir de ufak çok fonksiyonlu bir istasyon alabilirsiniz.
    Bende sadece dediğim Marcy MWB 765 var ve amatör seviyede tüm vücudu çalıştırmak için fazlasıyla yeterli.

3. VeSu

VeSu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Öneriniz için öncelikle Teşekkürler ben zaten ilk olarak marcy sm4000 modelini aldım önerdiğiniz ürünün üst versiyonu o tarz şeyleri koyacak bench ypacak bir ortama sahip değilim zaten sorumda tam bu yönde
    Voit Bio Force hakkında bilgisi olan veya kullanan arkadaşlardan yorum bekliyorum bio force 110 farklı hareketin yapıldığı bir aletmiş ben bizzat kendim gidip bağdat caddesinde ki voit mağazında aleti inceledim gayet kaliteli makara sistemine sahip benim sorum ise serbest ağırlık yani bench press dumbell press inclene pres gibi hareketleri bu tarz bir sistemle kurulmuş bir istasyonda yapılarak (yani ağırlığı bizzat kaldırmak yerine halatlarla çekmek) aynı gelişim sağlanabilir mi merak ettiğim tam olarak bu
    Alet çok fonksiyonlu bir makara sistemine sahip makarayı istediğin şekilde yönlendirebiliyorsun örnek bench için tam yan kısımlara denk gelen bir yeri var oraya takıp yatarak yapılan benchi 90 derece açı ile ayakda yapıyormuşun gibi yapmana imkan sağlıyor bu vucutta aynı kasılmayı becnhdeki gelişimi sağlar mı?

Bilgisi olan arkadaşlar cvp yazabilirse çok mutlu olacağım son umudum bu forum burdada bilgi alamazsam demekki bu aleti hiç kullanan yok teşekkürler.

4. VeSu

VeSu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Güncel özellikle bu isi gönül vermiş arkadaşlardan yorum bekliyorum

5. VeSu

VeSu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    +++++

6. VeSu

VeSu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    +++++

7. VeSu

VeSu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Guncel

8. Hamartin

Hamartin Üye

Beğenileri:
    190
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Kayseri
    bir yil kullanmistim is yerinde mecburiyetten gayet memnun kaldim.

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

9. VeSu

VeSu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Sadece bu aleti alıp kullansam verim alabilir miyim acaba sonunda kullanan birini buldum Amacım çok profosyonel birşeyler değil sadece düşük olmayan omuzlar ve derli toplu bir göğüs yavaşda olsa büyümek irileşmek

10. Hamartin

Hamartin Üye

Beğenileri:
    190
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Kayseri
    Tabiki beslenme ve dinlenmenede dikkat edersen neden olmasın

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

11. VeSu

VeSu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    +++++

12. VeSu

VeSu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yok mu bu aleti hiç kullanan voit bayisine gittiğimde en çok sattıkları aletin bu olduğunu söylediler fakat hiç bir yorum yok ya adam yalan söylüyor yada bunu alanların sporla yada forum siteleriyle hiç alakaları yok
    İnternet sitelerinin hiç birinde bu alet hakkında olumlu yada olumsuz bir yorum bulunmamakta alan bilen arkadaşlar yorum yaparsa herkez faydalanmış olacak bundan...

13. Hamartin

Hamartin Üye

Beğenileri:
    190
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Kayseri
    Ben satıyorum istersen mesaj at bana

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş