Evde spor yapanlar Karbonhidrat kullanabilirmi ?

Konusu 'Supplement Günlüğü' forumundadır ve desperado98 tarafından 5 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. desperado98

desperado98 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    38
    Selamun aleykum arkadaslar baslıktada belirttigim üzere evde yapacak arkadaslar karbonhidrat tozu kullanabılıyormu ? Evde bi odaya ayarlanabilir dambıl set , plaka , agırlıklar , barfix barı , bench sehbası vs. aldım . Vücut tipim yağlanmıyo nekadar yağlı yesemde yağlanmıyorum kilo alamıyorum bende karbonhidrat tozu almaya karar verdım . Şimdiden teşekkürler .

2. Alper17

Alper17 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Bende evde spor yapiyorum protein tozu kullaniyorum spor yapmasanda kilo almak icicin karbonhidrat tozu kullanabilirsin evde gelismek istiyorsan hakkini vvermen gerekiyor disiplin cok onemli

desperado98 bunu beğendi.
  3. desperado98

desperado98 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    38
    Anladım , karbon hidrat tozu kullanıdınızmı peki ?

4. Ludendorff

Ludendorff Üye

Beğenileri:
    252
    Ödül Puanları:
    73
    Yeteri kadar azim varsa her yerde yaparsın sporu. O kadar doğal ve ucuz karb. kaynağı varken hem gereksiz hem de şekeri basıyorlar. Hem cebine hem bünyene yazık. Günlük harcadığından fazla kalori alıyorsan kilo da alırsın. Makro hesabı yap, fat secret iyi program.

5. desperado98

desperado98 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    38
    Günlük okulda 10 saat ders görüyorum beslenemıyorum aksam 5 de evde oluyorum. Oyuzden beslenemıyorum

6. Ludendorff

Ludendorff Üye

Beğenileri:
    252
    Ödül Puanları:
    73
    Beslenme olmazsa çok birşey bekleme, makarna haslamak 10 dakika sürüyor karb. konusunda..

7. desperado98

desperado98 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    38
    54 Kiloda kolu 29 dan 33.5 a cıkardım 2.5 Ayda . Beslenme düzgün degildi toz felanda yokdu yani beslenme 18 yaş üstünde önemli , benim yaslarımda (13-17) vücut zaten büyüme hormonunu cok hızlı salgılıyo metabolizma hızlı ve vücut ne yerse erıtıyo hemen. :) Beslenmeyi kılo almak ıcın ıstıyorum oyüzden toz almak zorunda kalıyorum :)

Sayfayı Paylaş