evde spor yapan birisinin protein - amino asit - performans arttırıcı ihtiyacı ??

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve elcomandante tarafından 5 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. elcomandante

elcomandante Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Gsm Teknisyeni
    Yer:
    İZMİR
    Merhaba arkadaşlar,
    Evde düzenli olarak spor yapıyorum kısa ve uzun bar dambıl pilates topum ve koşu bandım mevcut. Şimdilik ilk ay bitti 2. aya geçtim . Sabah 8.30 18.30 (haftada 3 gün mesai ile 22.00 da ) çalışma saatlerim.Oturarak iş yapıyorum gsm teknisyenim. Bu kadar saat dışarıda kalınca doğal olarak düzenli beslenemiyorum. Şeker ve tuzu komple kestim, ekmekten uzak duruyorum vs. vs. Boy 178 kg 71 yaş 28 . Amacım abartı bişey yapmak değil, sağlıklı , fit ve kas hatlarının belirgin olmasını istiyorum . Bununla ilgili ne gibi takviyeler almam gerekiyor bana burdan yardımcı olursanız çok sevinirim. Haftasonuna hepsini almak istiyorum teşekkürler...

2. Master_Blaster

Master_Blaster Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    38
    Hadi protein tozu neysede performans arttırıcıyı neden alıcaksınki altı üstü pilates yapıcaksın.

3. elcomandante

elcomandante Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Gsm Teknisyeni
    Yer:
    İZMİR
    performans arttıcıyı illa alıcam diye bişey yok :) demek istediğim bu ürünlerde neleri almam tavsiye edilir asıl sorum bu :)

Sayfayı Paylaş