Evde Spor(Öğrenciyim)

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Veta tarafından 12 Mart 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Veta

Veta Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Selamın Aleyküm beyler, başlıkta belirttiğim gibi evde spor yapmaya çalışıyorum. Pervaza takılı barfiks aletim var, şınav ve mekik çekiyorum evde, üniversite okuduğumdan dolayı bulunduğum ilçe de spor salonu yok. Bir kaç görüş almak istiyorum beslenme ve evde yapabileceğim şeyler hakkın da.
    Yaklaşık 3 gün oldu Barfik 6, Şınav 20 , Mekik 30 sabah akşam yapıyorum.
    Kahvaltı da 2 yada 3 değişiyor tam yumurta 1 kibrik kutusu beyaz peynir 1 dilim ekmek ve yeşil çay içiyorum.
    Öğlen elma, süt artık acıkırsam idare edebilecek yağsız hafif şeyler.
    Akşam genel olarak yağsız da yapmaya çalışsam 3 gündür yediğim akşam yemekleri (1. Gün yağsız tavuk göğsü 2. Gün akşam yemeği yok- yemedim 3. gün Yoğurtlu içinde limon ve pul biber ve normal biber var az yağlı)
    Önerilerinizi ve tavsiyelerinizi bekliyorum umarım yol gösterebilirsiniz.
    Boy 1.78
    Kilo 73
    Yaş 19

2. leonmik

leonmik Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Bilgisayar Programcısı
    Belki işine yarayacak bir kaç egzersiz bula bilirsin. -> https://www.youtube.com/channel/UCB8oNJQhN_BdC29Kk_c7KMA Beğendiğin bir egzersiz olursa animasyon olarak hatalı ola bilir. Doğru yapılış şeklini öğrenmek için gerçek insanlar tarafından yapılan egzersizleri incelemen iyi olur.

3. uslubirinsanevladi

uslubirinsanevladi Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Dostum kimse benim actigim konuya cevap vermedi ama ben yardimci olmaya calisiyim. Foucs t25 yaparak ve asagi yukari senin gibi beslenerek 2 ayda 6 kilo verdim belden 10 cm inceldim. Nacizane tavsiyem ogunleri hicbi sekilde atlama en kotu brokoli hasla yogurt, biraz zeytinyagi ve pul biberle ye ama ac kalma.

4. Veta

Veta Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Köy gibi bir yerde barınıyorum ve burada brokoli bulmam zor gibi biber, patates, domates belirli sebzeler ve meyveler var yani anlayacağınız pazar bile kurulmuyor. Yulaf ezmesi aradım marketlerde yok bulmaya çalışacağım beslenme önerisi verebilecek var mı?

5. Veta

Veta Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Evet yardımcı olabilecek herhangi biri yok mu ?

Sayfayı Paylaş