Evde savunma sporuna ek olarak body building

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve ahmetbgr tarafından 2 Aralık 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. ahmetbgr

ahmetbgr Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Trabzon
    Öncelikle selamun aleyküm.Ben 16 yaşındayım.1.5 yıldır taekwondo yapıyorum.Ondan önce spor yapmışlığım çok az 5 ay yüzme 3 er ay basketbol,ve futbol.Göbek ve sarkık göğüslere sahiptim.Şimdiki özelliklerim.
    Boy. 178
    Kilo.61
    Bel.67
    Karın kaslarım sert fakat eskiden kalma alt karın da birikti deri ve yağ çok az ama karın kasımın gözükmesini engelliyor.
    Sizden istediğim evde antrenman günleri bile eve geldiğimde kısa sürecek ama beni zorlayacak üst vücut çalışacak bir program.
    Maçlarım var kasımı kilomu çok artırramam.Ama şekle sokmak istiyorum.Biraz daha.

2. BeqirJordan

BeqirJordan Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    Kendi vücut ağırlığını kullanarak yapabilirsin istediğin vücudu. Barfiks barı da alırsın.
    1. Gün: Barfiks çeşitleri
    2.gün: şınav çeşitleri
    3.gün karın
    4.gün dinlenme
    Şeklinde çalışabilirsin sonra program tekrar başa döner. Basit hareketlerle başlarsın sonra zorlaştırırsın. Böylece ne büyük bir kas kütlesi elde edersin ne de ince bir şey olursun, Benim tavsiyem budur.

3. ahmetbgr

ahmetbgr Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Trabzon
    E
    Eyvallah da ben hepsini aynı günde yapıyorum.Karın çalıştıktan sonra set olarak şınav çeşitleri 3x3x15 en sonda barfiks barı da var 10 ar saniye asılıp sonra çekebildiğim kadar yaparak bitiriyorum.Çok ağır olmasa da bütün kasları uyarıyorum.Böyle mi iyidir yoksa sizin dediğiniz gibi ayrı ayrı günler de daha fazla mı ilgileniyim tek bölgeyle hangisi daha yararlıdır.

Sayfayı Paylaş