evde nereye kadar

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve mnrt tarafından 28 Haziran 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. mnrt

mnrt Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    arkadaşlar spor salonuna gitme imkanım yok çalışıyorum, dambıl aldım evde çalışmak için flexorun programı yapıyorum fakt iyi bir vücut yapmak istiyorum 2-3 ay oldu hala devam ediyorum fakat aklıma takıldı evde çalışarak ne kadar iyi vücut yapabilirim, usta birinden cevap bekliyorum birşey olmucaksa hiç kendimi yormayayım ayrıca barfiksde çekiyorm

Son düzenleme: 28 Haziran 2011
  2. Berkay1852

Berkay1852 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Emek ve sabır işi . Düzenli hareketleri doğru şekilde yaparsan gelişirsin . forumda bir sürü örnek var buna 15 -16 yaşlarında arkadaşlarımızda var 20-25 yaslarında abilerimizde. Herşey sana bağlı ama çokda sabırsız olma. Salonda çalışan birine göre tahminen daha yavaş ilerlersin. Profesyonel desteği herzaman iyidir...

3. SlipKnoT16

SlipKnoT16 Üye

Beğenileri:
    228
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa- Ankara(okuyor)
    Evde de vücud yaparsın .. hatta üye fotografları bölümünde öyle kişiler var. Ama bir yere kadar yaparsın dahası için salon şart bence

4. mnrt

mnrt Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    birşey daha soracaktım çalışıyorum ben akşam 6 gibi evde oluyorum yorgunda oluyorum onun için antremanı farkı farklı saatlerde yapıyorum bir gün 11 birgün 7 birgün saat 9 gibi böyle dengesiz yapmak bir sorun olurmu hani bu spor düzenli yapılması gereken bir spor olduğu için sordum D:

5. mtcinar

mtcinar Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Teknisyen
    Yer:
    İstanbul
    Düzenliden kasıt 1 gün spor 1 gün dinlenme ise mesela 2 günde bir yapılması şeklinde. En fazla gelişim için araştırmalar 48 saat civarında dinlenmeyi öngörüyor. Ancak bir kaç saatlik gecikmelerin ya da öne almaların zararı olmaz. Gün içinde kendini ayarla yeter. En güzel spor devamlı yapılandır. Bu kadar kafanı takma ve spor yapmanın tadını çıkar derim..

Sayfayı Paylaş