evde kum torbasi ile calismak

Konusu 'Savunma ve Dövüş Sporları' forumundadır ve Barbaros Selik tarafından 19 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Barbaros Selik

Barbaros Selik Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    merhaba arkadaslar.yaklasik 1,5 yildir duzenli olmasa da agirlik kaldiriyorum ve bunun yanina kum torbasi ile calisma da eklemek istiyorum.bilmem gereken hareketleri,duruslari,nasil dogru yumruk atildigini videolardan dikkatlice izleyerek ogrenmeye calissam teknigimi az da olsa gelistirebilirmiyim sizce? lutfen bilegini sakatlarsin oyle olur boyle olur demek yerine daha yapici yorumlar ve de gercekten boksla ugrasan arkadaslarimiz yorum yaparsa cok daha memnun kalirim.bunun yaninda kisa bi sure boksa gitme ihtimalim var ama 12. sinif olucam uzun bi sure gidemem ve evime uzak sayilir en yakin salon o yuzden pek istemiyorum.ev isine karar verirsem antreman programimi da degistirmeyi dusunuyorum.bu konuda da yardimci olabilcek baba yigitler varsa hayir demem :):)

2. berboz05

berboz05 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Kısa süre de olsa boksa gidersen evde rahat bir şekilde antreman yapabilirsin. Hoşuna gitmeyebilir ama malesef tekniği alamazsan kendini sakatlama ihtimalin yüksek. Dediğim gibi kısa süre gitsen yeter derslerini de boş bırakma :)

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. VOLKAN VEYSEL DURAKÇAY

VOLKAN VEYSEL DURAKÇAY Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    DIŞ TİCARET
    Yer:
    İZMİR
    Youtube da filan birçok video mevcut boks teknikleri ile ilgili ama arkadaşın dediği gibi önce bir Boks kursuna gitmen daha iyi olur , sonra kum torbası antremanı yaparsın,
    Boks hocandan sana kum torbası antremanı yazmasını da isteyebilirsin,
    ama yapamam dersen önce 4 set şınav ve mekikten Isınmadan sonra
    2 dakika kum torbası ( sık sık ayak değiştirerek , sağ ve sol el vuruşu aynı sayıda olacak, vuruş gücü orta , hafifle başla ve yükselt )
    2 dakika şınav veya mekik veya ip atlama yapabilirsin
    böyle 10 set yapıcan , büyük ihtimal terden ölürsün , ama iyi kondisyon yapar ve vuruşunu çok geliştirirsin , yandan müzik ayarlarsan zaman çabuk geçer, havaya girersin !!!

Barkın Taşcan bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş