evde kol kası geliştirmek

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve baki_1990 tarafından 31 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. baki_1990

baki_1990 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    öğrenci
  2. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
  3. baki_1990

baki_1990 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    öğrenci
    benim öğrenmek istediğim bacak veya kanat kasları değildiki,benim yaptığım kol çalışmasının ne gibi bir etki yaratıcağını sordum.bir kaç aylık bir çalışmada resimdeki şekil sizce nasıl ?o şekilde bir çalışma kaslarımda çok mu kötü sonuç yaratır?

4. Episode13

Episode13 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    o yaptıgın hareketler neler öğrenmek ıstıyorum googleda baktım ama bırsuru şekilde gösteriyor

5. mady44

mady44 Üye

Beğenileri:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    Resimleri açamadım ama sen de amacını belirtmemişsin, kol çalışmasında hacim kazanılması için yapılması gerekenler ile güç ve kondisyon için olanlar biraz farklıdır. Temel bilgi olarak kol kaslarının çalıştıktan sonraki 2 gün içinde geliştiğini, bu sürede tekrar çalışmaman gerektiğini, bu kadar çok günlük tekrarın birşey getirmeyeceğini bil yeter. Ağırlığa bakarak başlangıç seviyesinde olduğunu düşündüğümden çalışmandaki ağırlığı arttırıp hareketleri 4x8 olarak yapman daha faydalı olacaktır. Ama esas olarak bulması zor olmayan konuları burada veye nette araştırmanın vücuduna ve sana çok daha faydalı olacağını göreceksin.

https://www.bodyforumtr.com/vbforum/evde-dumbell-ile-al-ma-t8567.html

6. Tur1

Tur1 Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    0
    3 kg ile 50 tekrar değilde 8 kilo ile 6-10 arası tekrar yapsan ayrıca sadece biceps(pazu) değilde triceps(arka kol) egzersizleri yapsan daha yararlı olur.Ayrıca sadece kol çalışmak o kadar da mantıklı değildir vücut geliştirme dünyasında.

7. _Fabregas_

_Fabregas_ Üye

Beğenileri:
    139
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Flexor hocamızın programları en iyisi bence bakmanı öneririm illede kol diyorsan gelişmek için kasları şaşırtmak gerekir 3 kg 50 tekrar sana fazla gelişme sağlatmaz örn: şimdi 5kg geçerek 8-10 tekrar 4 set olarak kendine bi program çizebilirsin sonrasında 10 kg geçebilirsin tabi beslenmede çok önemli yapıcaksan tam yapmalısın yoksa fazla bi karşılık alamazsın Saygılar...

FleXoR bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş