Evde kol kası geliştirme

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve smt3414 tarafından 19 Haziran 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. smt3414

smt3414 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar yaklaşık 25 gündür çalışıyorum. 5-5 Kg dambıllarla. Ama arkadaşım söylediğine göre kol kaslarım çok yukarda duruyormuş. Sizce kol kaslarım normal mi ? Yoksa gerçekten bir anormallik var mı? Sizlere 3 tane foto atacağım lütfen iyi ya da kötü bir cevap bekliyorum sizlerden.

Ve de kol kası için uyguladığım program :

Arkadaşlar en kısa sürede cevaplarınızı bekliyorum.

Ekli Dosyalar:

2. zeo64

zeo64 Co-Moderator Yönetici Co-Moderator

Beğenileri:
    1.831
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli / Uşak
    öncelikle bir anormallik yok,bilgisi olmayan kişilerin fikrini dinlememek lazım bu sporda,malum toplumumuzun %90ının fikri vardır olay vücut geliştirmeyse.

sonra da şunu söyleyeyim,insanlar yeterli bir fiziğe ya da hayallerindeki fiziğe ulaşmak için 7/24 gün içinde yedikleri,yaptıkları her şeyi değiştiriyor,bu sporu yaşam tarzı haline getiriyor ve YILLARCA spor salonlarında,sokaklarda,evinde vakit harcıyor.günde 10 dakika 20 dakika vakit harcayarak vücut yapabileceğinizi iddia eden malum video sitelerindeki videolar SADECE TIK ALMAK İÇİN koyulmuş bu spor hakkında bihaber kişilerin dikkatini çekmek için kullanılan neredeyse tamamı saçma ve bir çoğu para kazanmak amaçlı dökümanlar.

forumu bol bol okuyun.

3. smt3414

smt3414 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkürler kardesim.

Sayfayı Paylaş